Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Más is bukott nagyobb összeget...

Más is bukott nagyobb összeget az osztrák-magyar meccs miatt?

Figyelt kérdés

Elképesztően gyengék és sablonosak az osztrákok, nem is értem, mi volt ez a nagy felhajtás körülöttük, hogy a torna titkos meglepetéscsapata meg, hogy csoportfavoritok. A nagy Alaba is végigalibizte a meccset, Arnautovic meg csak állandóan szövegelt a bírónak. Pff

Remélem, hogy ezek után tökutolsók lesznek és a magyarok továbbjutnak, hogy legalább utólag ne az legyen, hogy értelmetlenül buktam el a pénzemet. Az biztos, hogy én most hagytam abba végleg a sportfogadást. Inkább ingatlanba fektetek vagy kimegyek melózni külföldre, de az ilyen lutri meccsekből már nagyon elegem van. És mindig akkor, amikor a csillagok állása is kedvez. :D

Már az angol-orosz meccs is egy vicc volt azzal az utolsó percben beszerencsétlenkedett egyenlítő góllal, de a mai meccsre nem tudok mit mondani. Remélem senkinek nem sértem meg az örömmámorban úszó lelkét, de inkább azoknak a véleményére vagyok most kíváncsi, akik ma hozzám hasonlóan sok pénzt buktak.



2016. jún. 14. 23:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/107 anonim ***** válasza:
0%
mennyit buktál? nem akarok pessziista lenni meg minden, de szerintem az izland legyőz minket :/ ez sztem 80% én mindenesetre rakok rájuk pénzt az biztos! esetleg ezzel tudnál nyerni, vagy a tuti tipp: izland vagy döntetlen
2016. jún. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/107 anonim ***** válasza:
20%
Ez van, amikor valaki csakazértis a magyarok ellen fogad. Én egy forintot sem tettem volna a meccsre, nem azért, mert a magyaroknak szurkoltam, hanem mert nekem lutri volt, nem vártam magyar győzelmet, de egy döntetlen simán reális volt számomra meccs előtt, akárcsak az osztrák győzelem. Mondjuk én már elég régóta űzöm a sportfogadást, és már megtanultam, hogy EBre, VBre ilyesmikre nem szabad fogadni, vagyis csak ritkán. Legalábbis nekem nem jön be. Én a kevésbé ismert meccseket és sportágakat szeretem. Na de ez csak a magánvéleményem.
2016. jún. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/107 anonim ***** válasza:
5%
Én fél milliót buktam a Bajnokok Ligája meccsen, majd visszanyertem valamennyi. Igazából nem érdekel, nekem ez csak hobbi.
2016. jún. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/107 A kérdező kommentje:
#3: Ja, csakhogy nekem ez nem hobbi, jól jött volna a pluszpénz. Az összes ösztöndíjamat feltettem (250k). Mind1 most már. De totál nevetséges ez az osztrák válogatott. Mondjuk nem sikerült jól a felkészülésük, abból már gondolhattam volna, hogy nem kellett volna feltenni ennyit rájuk.
2016. jún. 14. 23:58
 5/107 anonim ***** válasza:
100%
Most mondjam azt, hogy ez a te butaságod és viseld a következményeket? Máskor azért okosabban. Minden rosszindulat nélkül mondom. Szerintem is hagyd abba a sportfogadást. Vagy a saját(!) kereteid között tedd. 20.000 oké lett volna, de az összes ösztöndíjad.. Ah.... Felelőtlenség volt. Legalább jó tanulólecke.
2016. jún. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/107 anonim ***** válasza:
92%
A sportfogadás szerencsejáték. Annyit kell feltenni, ami nem hiányzik, ha elúszik. Ha ennyi eszed van, meg is érdemled.
2016. jún. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/107 anonim ***** válasza:
91%
Egy ilyen meccsre 250k? Roppant okos. :D
2016. jún. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/107 anonim válasza:
0%
250K? A cím alapján valami nagyobb összegre számítottam. :S
2016. jún. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/107 anonim ***** válasza:
100%
Én a portugálon buktam 5k-t. Mikor megrakom persze hogy luftot rúg Ronaldo, míg múltkor ellene fogadtam akkor alap hogy a szabadrúgást is belövi 10km-ről. De erre a magyar mecsre ensem raktam volna. Német tovabbjutasra kellett volna raknod, igaz kevesebb penz de az tuti.
2016. jún. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/107 anonim ***** válasza:
100%
Képes voltál ilyen totál kétesélyes meccsre 250 ezret rakni úgy, hogy ez számodra egy baromi nagy összeg? Bocs, de te ezt nagyon is megérdemelted. Jó lenne felfogni hogy ez egy hobbi, szerencsejáték, nem befektetés.
2016. jún. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!