Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom (és...

Mit jelenthet ez az álom (és - egyáltalán - miért álmodok ilyet, mert nem az első alkalom, hogy hasonlót álomdok)?

Figyelt kérdés

Ezt még akkor álmodta, mikor kollégista voltam és volt egy dilim, hogy az emeletünkön az egyik vécét nem használtam, mert folyton rossz érzésem volt tőle (mintha lenne ott valaki és figyelne, vagy nem tudom)...


A koleszban elterjedt egy pletyka, hogy még korábban megöltek a mosdóban egy lányt. Mindenkit ez foglalkoztatta. Egyik szobatársammal össze is vesztem miatta, mert ő gonosznak mondta a Halott Kislányt (ez volt a neve), én viszont sajnáltam.

...képszkadás...

A mosdóban vagyok a szobatársammal és a már előbb említett vécé nem a fülkében volt, hanem kitolták a szemközti falhoz.

...képszakadás...

Döntenem kellett, hogy melyik oldalra állok és a Halott Kislány pártjára álltam. A kolesz folyosóján gyülekeztek azok, akik a Kislány pártjára álltak és mindegyiküknél egy táska volt. Én is bemenem a szobámba, hogy összepakoljam a legfontosabb dolgokat. Egyszerre az ajtóban megjelenik egy 6 és egy 8 éves kisfiú. Sápadt bőrük volt és szemfehér nélküli sötétbarna szemük. Mindkettőnek fekete haja. Mindkettőjükök magas nyakú pulóver. Ekkorra már én is rájöttem, hogy a Halott Kislány gonosz és rájuk kiáltottam, hogy meneküljenek, mert megölné őket a lány. Erre a nagyobbik azt válaszolta, hogy tudjuk és megmutatta a nyakát, ami el volt vágva. Erre megjelent a Halott Kislány borovapengével a kezében, azért, hogy megöljön



2016. jún. 23. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:

semmmit nem jelent.

ez csak egy álom.


Nem kell mniden álomban bődületes mélységeket belelátni!

2016. jún. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!