Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam azt, hogy egy...

Miért álmodtam azt, hogy egy férfi a szemem láttára ölt meg lányokat, de mégis elmentem találkozni vele?

Figyelt kérdés
Az álmomban a férfi a szemem láttára megölt lányokat, de mégis találkoztam vele. Amikor eljött az ideje a randinak, ott volt egy vékony,szőke hajú lány,őt is megölte. Láttam,ahogy a lány a földre esik,mindenhol vér volt. Aztán a plafonra volt rögzítve egy nagy vas karika, ami körbe forgott. A többi holttest mellé két kezénél fogva rá kötötte a férfi, és úgy forogtak tovább. Szörnyű volt az egész. Remélem valamennyire értettétek,csak leírni nehezebb,mint ahogyan láttam :) Miért álmodhattam ezt? 20l

2016. jún. 25. 01:29
 1/1 anonim válasza:

Nem néztél valamilyen hasonló filmet? Kb. Egy éven belül? (

Addig képes visszatérni álmaidba)

Ismered a valóságban a férfit? Mert ha igen, akkor lehet, hogy valamivel megbántott, és azért képzel az agyad ikyeneket. Ha nem is ismered, és nem is néztél ilyesmi filmet, akkor lehet, hogy azért, mert meleg volt a szobádban( asszem 20 fok alatt lehet jót aludni, minél melegebb, aannál valószínűbb a rémálom) vagy hason alidtál, az j

2016. jún. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!