Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lany 2 honap alatt mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lany 2 honap alatt mar 9 talalkozot mond le de megis mindig azt irja hogy talalkozni akar megis mire veljem?

Figyelt kérdés
Sokat hazudik is nagyon sok mar kiderult es olyan mintha engem akarna szarnak be allitani

2016. jún. 10. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fél az első találkozótól....
2016. jún. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele mindjárt a második találkozót.
2016. jún. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mondani bárki tud bármit, az számít, mit tesz. Vagy ez csak nekem egyértelmű?


De egyébként miért is foglalkozol egy hazudós, téged becsmérlő nővel?

2016. jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Szergej55 ***** válasza:
Komolytalannak gondolnám.
2016. jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hagynám a francba ezek után...
2016. jún. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Komolytalan és csak szórakozik
2016. jún. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sząrnak állit be, hazudik is!

Mi szükséged van rá?

Lehet #1-nek igaza van. Nem lehet h fél mert tapasztalatlan esetleg.

9x erőltetted (bocs felvetetted) a randit?

Vajon miért?

Némi rosszindulattal feltételezhetjük hogy ennyire megakarod húzni?

2016. jún. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem felos lany o kozeledet felem en meg szuz vagyok de o irta tobbszor hogy talalkozni akar

Ha valamit szepen meg kerdezek hogy ezt miert csinalta el kezd masrol beszelni es fenyeget azzal hogy tobbet beszelunk

2016. jún. 10. 14:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is összefutottam egyszer egy ilyennel többször lemondta a találkát , a végén elegem lett és úgy döntöttem odaállítok miután letelt a munkaideje(tudom hol dolgozott).A lényeg hogy kénytelen volt velem találkozni így,többször nem láttam,de legalább én is beszivattam így 1 találkozóval,miután ő is csak másfél hónapig ígérgetett:D
2016. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"Sokat hazudik" 9 találkozót lemond... ne keresd többet - ő miatta szűz maradsz még a 900. lemondott találkozó után is, csak közben eltelik az életed.
2016. jún. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!