Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van párom mégis szimpi volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom mégis szimpi volt amit más férfi csinált?

Figyelt kérdés
Egy parkban üldögélek. Pár perce ide jött egy férfi és elhívott fagyizni. Imponált, jól esett. A páromat szeretem, de ő sose hív meg így semmire, nekem kell előre mondanom neki ilyet. Pár hónappal ezelőtt nem éreztem volna ezt, de hiányzik nagyon a kedvesség és hogy foglalkozzanak velem.
2016. jún. 10. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És ezt miért nem mondod meg a párodnak? Kommunikáció !
2016. jún. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Most akkor mi a kérdés?

Ha a dolog megoldására vagy kíváncsi, akkor a javaslatom:

"Figyelj Szívem/Drágám/Életem Értelme!

Egy parkban üldögéltem. Odajött egy férfi és elhívott fagyizni. Imponált, jól esett. Szeretlek, de te sose hívsz meg így semmire, nekem kell előre mondanom neked ilyet. Pár hónappal ezelőtt nem éreztem volna ezt, de hiányzik nagyon a kedvesség és hogy foglalkozz velem."

2016. jún. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondtam neki és annyit mondott szóljak ha van valami.
2016. jún. 10. 18:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Na, még véletlenül se úgy mondd meg neki, mint a #2 válaszoló, hacsak nem akarsz egy jó veszekedést.

pl. "ültem a parkban, odajött valaki és elhívott fagyizni. Kapásból visszautasítottam. Viszont elgondolkodtam azon, hogy egy ideje már úgy érzem, mintha nem úgy foglalkoznál velem, mint pár hónappal ezelőtt. Azon tűnődtem, hogy miért változott ez meg köztünk, ami nem is olyan rég jól ment a kapcsolatunkban. Az is megfordult a fejemben, hogy esetleg én csináltam valamit rosszul. Mit gondolsz?"


Még véletlenül se vágd egyből a fejéhez, hogy nem foglalkozik veled, ő máshoz van hozzászokva, más az elképzelése. Finoman kell rávezetni, hogy gondoljon bele a Te helyzetedbe.

2016. jún. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Általában én is feljövök ide gyakorira kiírni egy kérdést, ha leülök a padra és elhív egy pasi fagyizni.


Mondjuk mi el is szoktunk nyalni, khm...egy gombóc fagyit!

2016. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!