Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nektek eddig mi volt a legszeb...

Nektek eddig mi volt a legszebb álmotok amit valaha is megálmodtatok?

Figyelt kérdés

Nekem az hogy volt egy barátnőm és nagyon boldog voltam vele.Iszonyúan éreztem magam mikor reggel felébredtem,és ez hetekig rajtam maradt.

Még sosem volt barátnőm,de még az első csókomon sem vagyok túl...


17/f



2016. júl. 8. 15:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Hát ezt biztos én írtam...lehet csak álmodom.


Egyébként ne gondolj olyasmire elalvás előtt, amiről nem akarsz álmodni, erre rájöttem már. Ha valamin rugózol, akkor 100%, hogy az álmodban is ez lesz és csalódottság lesz a vége.

2016. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
A volt barátommal álmodtam azt hogy az ágyamon fekudtunk és nevetgeltunk és jól el voltunk majd simogatta a hátam és csókolóztunk(amúgy 7 hónapja szakítottunk)
2016. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Egy jó nagy dugás egy nagyon szép lánnyal :)
2016. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Hasonló volt velem is a helyzet.

Valamikor úgy KB fél éve álmodtam egy gyönyörű lánnyal (nem ismertem, soha nem találkoztunk).Nem rég költözött ide a szomszédba (az álomban).Amikor összefutottunk, tisztára olyan volt, mint ha a valóságban is megéltem volna, nagyon szép volt! A nevére a mai napig emlékszem! Sajnos azóta nem jelent meg álmaimban álmaim hercegnője :((

2016. júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy kalandos, folytatásos álmom, de már nem emlékszem az eseményekre. Vagy három éjszaka visszatért, folytatással. Imádtam.


Meg sokszor álmodom egy várossal, aminek van egy (vagy több) nagy tere, szép külvárosi területei (néha ott éltem álmomban egy szép többszintes házban), sok metróvonala, pályaudvarai. Ezeket az álmokat is szeretem és szinte mindig más részében vagyok a városnak, mégis tudom, hogy ugyanarról a helyről van szó.

2016. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Lina63 válasza:

Mikor papámmal illetve nagybátyámmal álmodtam haláluk után. Papámmal sokat beszélgettünk illetve viccelődtünk (megkérdeztem, hogy bátyus miért nem jött? Erre annyit mondott, hogy büntiben van, mert a déli szieszta alatt hahotázott :), beszélgettünk a mindennapokról...)

Nagybátyámmal meg egyszercsak megjelent és megkérdeztem tőle, hogy te élsz? Annyit mondott igen, csak nem tudott jönni (halála után kb 6-8 éve).

2016. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

#Első, kabbe. Irigyellek.

A legszebb álmom? Hát bennem inkább csak a rossz álmok maradnak meg, igazán szépet nem szoktam álmodni, vagy nem emlékszem. Na egy azért megvan, összejöttem a sráccal, akibe akkoriban szerelmes voltam, és már épp kezdtünk volna bemelegedni, erre nem felébredtem?

Egyébként sok rémálmom szokott lenni, vagyis inkább régebben. Manapság (1-2 éve) olyanokat álmodok, hogy azokból filmet lehetne forgatni. Komolyan, az emberek néha olyan hülyeségeket össze álmodnak, barátnőim szokták mesélni az övéiket.

Az én álmaim konkrét központi bonyodalma, hogy mindig csinálok valami olyat, vagy pedig tudok, amit nem kellene, ezért pedig elakarnak kapni, megölni, de mindig más. Szóval általában valami kém, tudós, kiválasztott szerűség vagy ilyesmi. Pedig nincs feltűnési viszketegségem. :D Kár, hogy nem írtam le őket soha, pedig igazán jó alapanyagok. :( :D

De olyan az egész mindig, mint valami akció/fantasy/krimi keverék. Egyszer síelve menekültem egy erdőn keresztül a támadóim elől, vagy amikor el kellet pusztítanom egy szerkezetet, amivel ki lehet irtani az emberiséget. Furcsa viszont, hogy beindítani is csak én tudtam, amire kényszeríteni akartak.

Aztán nem tudom miért, de általában mindig helyes pasikkal állok szembe, legalábbis ahogy emlékszem. :D

Van, hogy mindenféle szörnnyel álmodom, az ördöggel, vagy épp sárkánnyal, aki emberré változik és elrabol. Vagy, hogy a Római birodalomban élek és jönnek a germánok és uralmuk alá vonnak minket. :D

Van, hogy megcsonkítanak vagy egyéb nyalánkságok, de mindig van valahol egy helye pasi, Szóval izgalmas az álomvilágom, lehetne ilyen a valóság is.

Aztán jöhetnek az álomfejtők fejtegetni. :D De lehet csak izgalmas élet utáni (rejtett) vágyam álmodtat velem ilyeneket, néha viszont így érzem, mintha előző életemet álmodnám.

2016. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nekem az, hogy egyedül voltam és nem kellett semmi mással törődni, egyedül voltam egy lakatlan szigeten és nem zavartak a kéretlen NPC-k. Számomra nincs szebb álom annál, amikor eseménytelenül tölthetem a fáradt napjaimat.
2016. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
53%
Igazán nem irigylem azokat az embereket, akik eseménydús és akciójelenetekben illő álmaik vannak, ugyanis nem ismerik a csend és a nyugalom fogalmát. Az erotikus álmok is fárasztóak. Szeretném, ha rajtam kívül senki se szerepelne az álmomben.
2016. júl. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Azt álmodtam, hogy exemmel találkoztam és hajlandó volt egy utolsó esélyt adni nekem. Nevetgéltünk, beszélgettünk. Megölelt, csókolóztunk, fogtam a kezét. Olyan volt, mint a legaranyosabb, legmeghittebb pillanatainkban. Végtelenül nagy megkönnyebbülést éreztem. Teljesen elöntött a boldogság.

Az önfeledt érzések gyorsan semmivé váltak mikor felkeltem. Szörnyű volt az ébredés...

2016. júl. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!