Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nektek eddig mi volt a legszeb...

Nektek eddig mi volt a legszebb álmotok amit valaha is megálmodtatok?

Figyelt kérdés

Nekem az hogy volt egy barátnőm és nagyon boldog voltam vele.Iszonyúan éreztem magam mikor reggel felébredtem,és ez hetekig rajtam maradt.

Még sosem volt barátnőm,de még az első csókomon sem vagyok túl...


17/f



2016. júl. 8. 15:23
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
100%
Évekig depressziós voltam, a családom is, a környezetem is kiközösített emiatt. Nagyon magányos voltam. Akkoriban álmomban valaki megölelt, és azt mondta minden rendben lesz. Nem egy nagy cucc, de olyan jól éreztem magam abban az álmomban, végre nem tűnt reménytelennek a helyzetem. Nem tudom ki szerepelt az álmomban, de nagyon finom illata volt, még napokig fel tudtam idézni magamban, nagy megnyugvást hozott.
2016. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nekem,a legszebb álmom,egy angyal volt,akit vígasztalni akartam,és beszélt hozzám.Igazi angyal,szárnyakkal. Megszerettem,és azóta érzem a jelenlétét.
2016. júl. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Az angyalok,sűrűn illatokat hagynak maguk után,talán neked is angyal jelent meg,hogy vígaszt adjon. :)
2016. júl. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Első válaszoló.LOL.

Igazából bennem mindig a szar/ijesztő álmok maradnak meg. Mondjuk szerintem ez azért van mert mindig hülyeségeket álmodok. De emlékszem arra, amikor azt álmodtam, hogy egy erdőben vagyok, és ültem egy fehér fűzfa alatt, és annyira nyugodt voltam.. Meg ha valamit nagyon szeretnék, van hogy azzal álmodok ,már többször volt hogy szerettem volna valamit és azt álmodtam hogy megkaptam. Az is nagyon jó volt, amikor tetszett egy fiú és vele álmodtam. Nekem csak ritkán vannak szép álmaim.:(

2016. júl. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
sziasztok en írtam a 12-es választ.az álmom megtörtént másfèl hónappal kèsőbb de nem vagyunk együtt:(
2017. febr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!