Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért most kezdek el vele...

Miért most kezdek el vele álmodni, amikor végre több mint 1 év után sikerült elengednem a beteljesületlen, de viszonzott szerelmem?

Figyelt kérdés
kb,1,5 éve ismerem,de valahogy nem sikerült összejönnünk nem mertünk kezdeményezni,mert túl gyávák és éretlenek voltunk,pedig bejöttünk egymásnak nagyon is.Na az a helyzet,hogy már több mint 1 éve nem láttam és nem is beszéltünk.Végre sikerült őt teljesen elengednem.Most már neki is van egy párkapcsolata 2 hónapja.Én kb.1 hónapja jöttem össze egy sráccal.Már nem is gondolok rá egyáltalán,illetve nem gondolnék,ha nem álmodnék folyton vele.Miért most kezdek el vele álmodni,1 hete kezdődtek ezek az álmok és azóta már 3-szor álmodtam vele.

2016. júl. 12. 10:09
 1/3 anonim válasza:
Ne gondolj bele túl sokat. Nem sértés miatt. Tudod az álmok az agy szüleményei. Nem a jövőt vagy egy jelt mutat, csak sokan azt hiszik. A múltat dolgozza fel. Régi emlékek fűznek hozzá, amit az agyad visszatérő álmokba a helyére rak. Hogy miért pont most,talán már a szíveddel is teljesen elfelejtetted őt szerelmileg. Vedd úgy, hogy az álmok egy nagytakarítás. Ne izgulj, nincs semmi jelentősége.
2016. júl. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hehe....nekem is ez tortent😂😂😂


19L

2016. júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Áhh basszus ilyen nincs.tegenap véletlenül összefutottunk a metrón....
2016. aug. 12. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!