Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megtaláltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megtaláltam a nagy Ő-t?! Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Csak akkor kommentelj, ha végigolvastad..előre is köszönöm.

Nos : kb. 3 éve, megismerkedtem valakivel, akivel egymásba szerettünk, de akkor párkapcsolatban éltem és nem mertem kilépni..tudom, gyávaság volt..eltemettem az érzést...gyakran találkoztunk, szinte minden nap...majdnem 2 évig..egymástól 50 méterre laktunk, ha más nem, akkor reggel együtt sétáltunk a boltig és beszéltünk, de történt elég sok minden...Nem mertem kilépni a kapcsolatomból, gondoltam a 3. személy belépése ami ennyire megzavart és nem tehetem meg, csak fellángolás...nos..annak a párkapcsolatomnak már rég vége...viszont "Ő" elköltözött...elég messze...még sem telik el úgy hét, hogy ne keresném..vagy fordítva...Szerintetek, aki iránt évek távlatában is ilyen erős érzelmeket táplálok, Ő lehetett a NAGY Ő-m? ...Ő is pont így érez...gyakran beszélünk róla, hogy mi lett volna Ha...vagy milyen lenne...és tudjuk, hogy előbb utóbb visszakanyarodunk egymáshoz...szóval nem egyszerű...mi a véleményetek?



2016. ápr. 13. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,én nem hagynám ennyiben. Írod évek óta jól érzed magad vele. Szerintem Ő a nagy ő. Az exedet megcsaltad vele? Szex volt köztetek?
2016. ápr. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire ismeritek egymást.

Nem kizárt, hogy ő a te embered, de az sem kizárt, hogy ha összejönnétek egy hét, egy hónap, vagy egy év után szakítanátok, mert nem bírnátok elviselni egymást. Lakva ismerszik meg az ember.

2016. ápr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen messzire költözött?(ha városon belül van,akkor belevágnék,nem hagynám annyiban!)
2016. ápr. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem benne pont az vonzó, hogy tiltott gyümölcs, egy ábrándba vagy szerelmes, nem belé.

Mikor túrja az orrát a tévé előtt, meg bevágja a fürdő sarkába a vonalkódos alsógatyát, nem lesz ő sem annyira vonzó, mint most.

Pont azért érzed tökéletesnek, mert nem volt semmi, csak egy ideális kép él róla a fejedben, hogy milyen lehetne, ha...

Ami köszönő viszonyban sincs a nagy büdös valósággal.


Két dolgot tehetsz: megmarad ez a romantikus, plátói kapcsolat, naponta írtok, és ábrándozhatsz életed végéig.

Vagy megkeresed, belevágtok, és lesz ami lesz. Amiben bőven benne van, hogy ki fogsz belőle ábrándulni, mert túl rég él benned egy hamis kép.


Tudod, mikor megismerkedsz valakivel, akkor a hibáit és jó tulajdonságait egyszerre kapod, ömlesztve. Így elfogadod mindkét oldalát.

Te régóta csak jó dolgokat társítasz ehhez a személyhez, és nem gondolsz arra, hogy biztos tök büdös a lába esténként, vagy a körmével piszkálja ki a húscafatokat a foga közül, pedig tuti biztos, hogy neki is vannak ilyen dolgai. Vagy ilyenebbek...

Az egy dolog, hogy a boltig lesétáltok, de gondolom nem dicsekedett el közben olyanokkal, hogy rekorder méretű fikát vadászott ki az orrából, vagy hogy sikerült egy fél perces szólót fin.gania.

2016. ápr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
egyébként nőről van szó, igen volt szex is. Igen, megcsaltam vele az exem. 1,5 évek keresztül heti több alkalommal. Nem a "boltig" sétálásból állt a kapcsolatunk természetesen...az egy példa volt, hogy ha máshogy nem is, de egy nap minimum egyszer találkoztunk , ha máshogy nem, akkor a boltba menet....De rendszerint napközben is pár órára, esténként is gyakran, illetve hétvégente is hosszabb időre..
2016. ápr. 13. 19:05
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha városon belül lenne akkor nem írtam volna, hogy messze..190 km-re van jelenleg.
2016. ápr. 13. 19:05
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem... ha nem Új-Zélandra vagy Hawaii-ra költözött... vágjatok bele ;)
2016. ápr. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!