Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek a...

[ZHC]Zsoca kérdése:

Mit jelenthetnek ezek a furcsa álmok? (komoly válaszokat várok)

Figyelt kérdés

Az egyik álmom:

Láttam a tenyeremben egy pattanást (?) amit kinyomtam, majd ekkor egy ciszta nőtt a lábamra amit szintén kinyomtam és egy nagy lyuk maradt a helyén amiből kifolyt az Izmom. Ekkor elkezdtem egy épület felé menni,de megjelent egy szürke füst amit beszívtam, majd arra lettem figyelmes, hogy egy kisgyerek beesik az épület mellett lévő tóban. Nem tudott úszni szóval a segítségére siettem a megsebzett lábammal, de amikor odaértem a gyerek elkezdett rohadni, majd lerobbant róla a bőre. Ez után becsuktam a szemem és egy ajtónál kötöttem ki amin volt egy kis ablak. Az ablakon át bámult engem egy testi fogyatékossággal élő néger szakadt ruhában.


Másik álmom:

Este sétálok az utcán, egyszer csak elolvadt a lábam, ekkor megjelent egy fekete árny és sikoltva szaladt felém. A kezeimmel elkezdtem csapkodni... Szárnyra keltem és elkezdtem hazafelé repülni. Nagyon lassan repültem, szóval a bokorból kiugrott egy injekció (aminek lábai voltak) és belém állt. Én csapódtam a kezemmel ő meg a lábaival futott. De az árnyalak így is elkopott és behúzott az öregapám pincéjébe



2016. júl. 18. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezek zavaros rémálmok.Talán nyugtalan vagy mostanában, mert nem úgy haladsz az életben, ahogy szeretnél.Talán nem a legmegfelelőbb módon próbálsz megszabadulni a jelenlegi helyzetedből, problémáidtól.
2016. júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

tök összefüggéstelen.


ne zabálj lefekvés előtt.

2016. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!