Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Furcsa az, ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa az, ha valakinek harminc éves koráig nem volt kapcsolat nővel, aztán utána egy komoly két éves kapcsolat? Ezt nem üthet vissza a későbbiekben a következőképpen?

Figyelt kérdés
Harminc éves koráig állandóan vágyakozott, volt szerelmes is, de nem teljesült be. Van egy olyan elképzelésem, hogy később, ha talál feleséget, akkor nem tud majd megállapodni, mert maradnak benne meg nem élt vágyak. Várom azzal kapcsolatban a válaszaitokat, hogy ez az állítás alátámasztható-e.
2015. okt. 28. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt senki se tudhatja.
2015. okt. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez főleg azon múlik, mik a vágyai.

Másodsorban azon, hogy mennyire sikerül beteljesíteni őket.

Eddig is voltak végyai, de nem tudta beteljesíteni.

Nem?

De ha a mostani kapcoslatában pont a vágyai teljesülnek be, akkor mégis milyen vágyai maradnának ezen kívül, amik beteljesülésre várnak?:)

2015. okt. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaz, én csak olyan 21 éves koromig vágyakoztam, mikor találkoztam a jelenlegi feleségemmel. De nekem ő volt az egyetlen nő az életemben , le tudtam volna élni vele az életemet, ha meg nem csal...ami sajnos bekövetkezett. Szóval bennem nincs az hogy milyen lehet más nővel stb. ilyesmi kíváncsiság nincs, vagyis nem volt. Lehet a kérdésben szereplő személy is hasonlóan gondolkozik.
2015. okt. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A félelmeink megvalósulnak,szóval ne félj.
2015. okt. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!