Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van egy furcsa dolgom? A 10...

Van egy furcsa dolgom? A 10 skálán mennyire komoly?

Figyelt kérdés
Szóval, édesanyámmal, aki pszichésen beteg, voltak régebben konfliktusaim, bántalmazott, stb. Apám pedig tulságosan féltett, pl. nem mehettem mászókákra, de ezt most is így van, csak más szempontból. Az van, hogy 18 éves koromra elegem lett, legalábbis a szervezetemnek. Elköltöztem apámhoz, mert anyámnál nem bírtam. Most az van, hogy éjszaka nem tudok aludni, mert kényszergondolatként jelenik meg anyám, ami mégfurcsább, meztelenül... És szexuális képeim vannak, apámról szintén. Nagyon sokszor hányingerem van, én ezeket nem akarom, naponta többször is sírok, és ezek a képek nagyon kikészítenek. Az elmém a legundorítóbb dolgok mélyébe elkerül, és zaklat... A nap folyamán is, nem csak éjszaka. Miért van ez?
2016. febr. 15. 04:02
 1/5 anonim válasza:

Nem vagyok szakèrtő de èn a te helyedben felkeresnèk egy èlet út tanácsadót, pszichiátert vagy hasonlót.


szemèly szerint mèg jógát ajánlok neked, testet,lelket gyógyit. Youtube.com-on a kezdő jóga gyakorlatok, stressz oldás megfelelő lehet de egy szakit mindenkèpp keress fel!


Ha tudok segiteni PM. Üdv:Anonim887

2016. febr. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyan terapeutát keress, aki mélylélektani módszerekkel (KIP, ego-state, regresszió, stb.) kezel.

A problémád komoly, de megoldható.

2016. febr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is a regressziót tudom javasolni.
2016. febr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az milyen???
2016. febr. 15. 21:45
 5/5 anonim ***** válasza:

"Olyan terapeutát keress, aki mélylélektani módszerekkel (KIP, ego-state, regresszió, stb.) kezel.

A problémád komoly, de megoldható."


Kedves 2-es. Már legalább 100 szor leírtad ezt. De áruld el már végre, hogy hol lehet ilyent találni. Én tatai lakos vagyok. Hol kezdjem a keresést?

2016. febr. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!