Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

LLP kérdése:

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy egy buszra felszállok miniszoknyában blúzban de bugyi nélkül. Tudatában voltam hogy bugyi nincs rajtam és a buszon rajtam kívül még vannak, de kicsit sem voltam zavarba. Azután odajött egy igazán jó srác és mögém lépett, szorosan hozzám simult, fülemhez hajolt és fenyegető de nagyon szexi hangon azt mondta: "Add ide azt ami nálad van különben tudod mi lesz!" és ágyékát erősen hozzám nyomva jelezte hogy mire gondol. És pedig ezt gondoltam: "Buszon vagyunk mások is vannak körülöttünk, így mindenképp oda kell adnom amit kér." De nem tudom mi volt az. Mindenesetre odaadtam. Ő pedig békén hagyott.


Ha nem csak a szexuális, erotikus részét nézzük az álomnak lehet-e valamiféle jelentése?



#busz #álom #erotikus #érthetetlen #miniszoknya fehérnemű nélkül
2016. júl. 21. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nehéz nem az erotikus részét nézni az álomnak... de ha a valóságban is akar valaki tőled valamit(nem azt!), és ez foglalkoztatja az agyad, olyannyira, hogy az álmodba is bekerül, akkor ez a jelentése. De azt neked kell tudnod, hogy a valóságban akar-e tőled valaki valamit, és ha igen, akkor mit(információ, értéktárgy, segítség... stb.)?
2016. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát igazából nem tudom. Tehát most gondolhatnék arra hogy egy kapcsolatom kezd nyiladozni, de arra is hogy az egyik barátnőm segítségre szorul?

Annyit tudnál mondani hogy melyik nemet számítsam bele?

2016. júl. 21. 13:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát gondolom alapvetően a valóságban is férfi az illető, aki akar tőled valamit, ha már az agyad férfiként jelenítette meg, de nem egyáltalán nem biztos! Sőt, az is lehet, hogy mindkettőre vonatkozik az álom... sőt elég valószínű, hiszen ha ketten is akarnak tőled valamit, akkor az azt jelenti, hogy ez a dolog(mármint, hogy akarnak tőled valamit) nagyon foglalkoztatja az agyad úgy általánosságban, így mindkettőre vonatkozhat. Az álmok a gondolataink kivetülései, szóval lehet, hogy ezt a problémakört, mivel kétféleképpen is érintett vagy benne, most az agyad megjelenítette, azt passzolom, hogy miért pont így.
2016. júl. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
mennél miniszoknyában bugyi nélkül bárhova? valóságban.
2016. júl. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kérdéses hogy nem.
2016. júl. 25. 01:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!