Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » NAGYON furcsa álmom volt, aki...

NAGYON furcsa álmom volt, aki tud, segítene értelmezni? A többi lent.

Figyelt kérdés
A barátaimmal ültünk egy erkélyen, ami egy domboldalról nézett le egy völgybe. Egyszer csak megláttunk felszállni egy űrrakétát (nem katonai fegyver, az a hordozó fajta). Mindannyian néztük ahogy lassan elemelkedik a talajtól, de aztán előrebukott és végignéztük ahogy felrobban. A robbanás elért minket is,é lángoló pokollá változtatta a környezetünket. Én először próbáltam menekülni, majd leírhatatlan szomorúsággal elfogadtam a halálomat és meg is haltam. A következő kép hogy felébredek egy ágyban, és az egyik legjobb barátom (ő is ott volt) gyereke vagyok, olyan 8-10 évesen. Én magamat a jelenlegi formámban látom, de ők kicsinek. Valahogy előkerül a régi telefonom, amire anyukámék minden évben küldtek egy üzenetet, mert tudták hogy "visszatérek". Felveszem velük a kapcsolatot, a barátaim (akik túlélték az egészet amúgy) teljesen simán elfogadják hogy ki is vagyok valójában, és anyukámék is, és ekkor felébredek.

2016. júl. 24. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Foglalkoztál mostanában reinkarnációval? Lehet azért álmodtad ezt.
2016. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Foglalkoztat a téma, de külön nem foglalkoztam vele mostanában
2016. júl. 25. 15:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ember amikor ébren van, sok csodálatos dologgal találkozik. Olyan dolgokkal amiket nem tud megmagyarázni. Az ébrenlét is olyan, mint az álom. EGY CSODA.

Ha elfogadod, hogy az álmaidat az elméd "termeli", akkor el kellene fogadnod azt is, hogy a valóságot is az elméd termeli.

Ergó, ha az álmodat zavarosnak és érthetetlennek találod, gyakori, hogy a valóságot is érthetetlennek, zavarosnak találod.

Viszont, ha ébren is olyan dolgok vannak, amik megmagyarázhatatlanok, akkor mi szükség az álomra?

Ha viszont az "éberzavarodottságba" átcipelem "megmagyarázni" az álom "zavarodottságait" csak növelem a káoszt, az érthetetlenséget.


Számomra az ilyen álmok csak egy dolgot jelentenek. Mit tennék a "valóságban" ha ilyen történne velem, és nincs semmilyen önkontrolom.

2016. júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!