Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelenthet?...

Szerintetek mit jelenthet? Álmomban szültem egy kislányt.

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy szültem egy kislányt. Nagyon szép volt és meg voltam hatódva, azután pedig elvették tőlem. Olyan volt mintha örökbe adtam volna. Mind eközben az 'apja'(aki nem a barátom volt) vegig mögöttem állt és szorította a kezem. Mi jelenthet ez az egész?

2016. júl. 29. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit ! Hülyeséget álmodtál és kész,mindenki szokott.
2016. júl. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nő nemű vagy. Nyilván férfi nem álmodik ilyet.
2016. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyasmiket olvastam,hogy uj dolog van szuletoben az eletedben. Mas velemeny szerint ha lanyos szuletett almodban akkor fiad lesz.
2016. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmit. Az agyad ilyenkor dolgozza fel a kapott infokat. Ha mostanában hallottál szülésről, örökbefogadásról, vagy csak láttál egy pelenka vagy babavitamin reklámot akkor kreálhat ilyet az agyad.


Engem nagyon érdekel az örökbefogadás, amikor elkezdtem a témában olvasgatni rendszeresen azt álmodtam, hogy örökbefogadok, rámbiznak egy gyereket vagy csak simán találok egyet.

2016. júl. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sok sikert az örökbefogadáshoz és a teherbe eséshez
2021. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!