Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha egy szellemileg beteg nő...

Ha egy szellemileg beteg nő szül kislányt álmomban az mit jelent?

Figyelt kérdés
azt álmodtam ,hogy én segítettem neki világrahozni,és amint megszületett a kislány aki nagyon apró volt.gyorsan növekedett és az anya is meggyógyult.ez mit jelent?segítene valaki aki ért hozzá?előre is köszönöm!
2010. jún. 22. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon izgalmasan hangzik. Szívesen gondolkodnék róla, de nem ismerlek eléggé és nem is vagyok elég képzett ahhoz, hogy valamire jussunk. Ez nekem egy nagyon szép, személyiségfejlődéssel kapcsolatos álomnak tűnik. Hány éves vagy?
2010. jún. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok.de ezek a babával kapcsolatos álmok elég régóta megvannak.van hogy heteken keresztül erről álmodok.tény hogy nagyon szeretnék én is,de még nincs itt az idő. a múltkor pedig arról álmodtam,hogy egy esküvői ruhaszalonban voltam ,és mindenféle ruhát felvettem szebbnél szebbeket de az esküvői fehér ruhánál felébredtem.
2010. jún. 22. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó érzéssel ébredsz utána?
2010. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem tudom...olyan fura volt.de lényegében igen,vhol boldogsággal töltött el
2010. jún. 23. 11:14
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet, orvos leszel.
2010. aug. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!