Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Megkedveltelek", "értékes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Megkedveltelek", "értékes ember vagy", "helyes vagy", "szimpatikus vagy", MÉGIS maradjunk barátok. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés

Én 18/f, a lány szintén 18 éves.

Ő kezdeményezett, ő hívott randizni, majd átvettem az "irányítást" és végül csókig jutottunk, majd jött ez a bizonyos "legyünk barátok"...

A lánynak előttem még nem volt kapcsolata, én lehettem volna az első. Szerintetek félt kapcsolatba kezdeni, mi lehetett az oka ennek a kihátrálásnak?

Vagy elkönyvelte magában, hogy megszerezte ezt a srácot, ennyi elég lesz neki, jót tett az önbizalmának és kész vége????

Egyszerűen nem tudom hova tenni őt, meg hogy mi legyen... Nehéz megérteni a nőket.

Erőlködjek még, vagy hagyjam a fenébe és ne keressem többet?


Pár tanácsot szívesen fogadnék, pacsival jutalmaznám! :)


2015. júl. 17. 19:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Ezek sablon női lekoptató szövegek, ne is törődj vele.
2015. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Egyszerűen vagy megijedt a kapcsolattól, vagy végül rájött, hogy mégsem vonzódik úgy hozzád. És igen, van utóbbi eset is, mikor tényleg nagyon kedvel, csak nem úgy, de akar neked esélyt adni tudat alatt. Szerintem várd meg, hogy ő keres-e.
2015. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
fél , ha szereted tarts ki mellette, legyetek eleinte barátok ,lehet esélyed ezt lányként írom.
2015. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem azt mondja, hogy kopjak le? Megmondtam neki, hogy legyen őszinte velem...
2015. júl. 17. 19:42
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Valószínűleg kedvel, de lehet, hogy nem úgy. Talán másmilyennek képzelt. Mindketten fiatalok vagytok még.
2015. júl. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

Közöld vele, hogy neked ez nem fog menni mert te nem haverkodni és barátkozni szerettél volna vele, hanem többet majd búcsúzz el.

Feltehetőleg nem vonzódik hozzád annyira amennyire akarná, hogy egy kapcsolaton belül vonzódni kelljen.

2015. júl. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Jaguar_Warrior nál a pont!
2015. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek az előttem szólóval, ha neked ez így nem felel meg, akkor mondd meg neki, és lépj tovább, és hagyd őt is továbblépni. Csak akkor barátkozz, ha az neked is elég.
2015. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is fél. Becsül téged, de fél,nem akar elveszíteni ezért mondja, hogy legyetek barátok. Várd ki, hogy eloszoljanak a félelmei.
2015. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, sokan sokféleképpen látjátok a dolgokat, de mindegyikőtökkel egyet tudok valamennyire érteni :)

Mentek a zöld pacsik!

2015. júl. 17. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!