Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek szimpatikus...

Szerintetek szimpatikus vagyok Neki?

Figyelt kérdés

Egy fiú oszt.társamról van szó.

Mindig csak néz,néz,néz.Mikor csoport munkában kell dolgoznunk órán semmit nem szól,de látom feszeng.Reggelente mikor bemegyek a csoportomba,mindig szembenézünk,de gyorsan elnéz.


Fizika órán mindig a helyén ültem,mellettem persze a barátnőm (tanár szokása ültetni),Ő meg hátrakerült.Mindig olyan jó érzés fogott el hogy a kabátja ott van a széken...stb. Hátra szoktam fordulni a csop.társamhoz valami ürügy kapcsán,hogy megnézzem.De ekkor vagy mereven nézte a lapot,vagy gyorsan szembenéztünk és ennyi.

DE érdekes mindig megvárta a terem végében óra után míg kikászálódunk a padból,aztán miután elmentünk csak akkor ment vissza a helyére.


A mi sulinkba jövőre lesz szalagavató tánc.Egyik csop.társam már megkérte ,hogy táncolna-e vele,de a gyerek

nem-et mondott.


Szerintetek megkérjem én is?Lenne nála esélyem?vagy felejtsem el,hiszen nem-et mondott a csajnak.


Lehet,hogy félreértem az egész helyzetet?Bejöhetek Neki???



2015. jún. 16. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Van rá esély, hogy tetszel neki, csak félénk lehet.
2015. jún. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy szimpatikus vagy neki, vagy beléd esett, csak félénk. Vannak nyuszi srácok, próbálj meg kezdeményezni, hátha igent mond. :)
2015. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi azt nem tudhatjuk,hogy bejössze neki,vagy sem :) viszont a jelek arra utalnak. Esetleg figyeld meg a testbeszédét. Próbálj vele szemezni,flörtölni. Mosolyogj és nevess sokat! Esetleg öltözködj csinosabban,mint szoktál,picit adj magadra! Kizárt dolog,hogy ne figyeljen fel rád. És ezek után a legbíztosabb az lesz,ha megkérdezed,hogy tàncolna-e veled:) a legrosszabb válasza tudod mi lehet,de azt is túl fogod élni. De én reménykedek,hogy a lehető legjobb választ kapod! Szurkolok neked!
2015. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki, csak félénk és nem mer kezdeményezni. Szerintem kérdezd meg nyugodtan a táncot, ha igent mond, hajrá, szurkolok nektek! Ha nemet, akkor meg szerintem vagy nem készült még fel, hogy lányokkal ismerkedjen, vagy valami baja van.
2015. jún. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mindenképp kérdezd meg tőle, hogy táncolna-e veled! Nem veszíthetsz semmit! Bátraké a világ! Hajrá!
2015. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!