Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen gyakran szoktál emlékez...

Milyen gyakran szoktál emlékezni az álmaidra?

Figyelt kérdés
2016. aug. 28. 10:40
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%

Én heti 4-5-ször emlékszem rájuk.

(Csak megemlítem, ha minél többször és többet szeretnétek emlékezni az álmaitokból, akkor írjátok le őket. Nekem bevált :) )

2016. aug. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

Teljesen értelmetlen a kérdés...amire nem emlékszel, arról honnan tudnád, hogy nem emlékszel rá? :)

Ilyen alapon én tegnap este megmentettem a Földet az ufóktól...csak senki nem emlékszik rá :)

Pontosan olyan, mint amikor isten megteremtette a Napot a 4. napon :) Honnan tudják hányadik nap volt, amikor nem volt Nap? :D

2016. szept. 1. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Elméletileg az ember minden nap álmodik.

Így elég könnyű megmondani, h mennyire emlékszik.

Én körülbelül olyan havonta 3* kelek úgy, h emlékszem rájuk.

(Nem órára kelek, így általában nem abban a fázisban ébredek, mikor álmodom.)

2016. szept. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Utóbbi években szinte semmire.

Most, hogy végre helyreállt az alvásritmusom, kiegyensúlyozott vagyok stb., épp nonremben ébreszt az ébresztő.

2016. szept. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Na tessék, leírtam hogy alig emlékszem az álmaimra, erre rögtön három egymást követő éjszaka is emlékeztem rá. :D


Amúgy a 11-es válaszában lehet valami, mert én bár nem írtam le az álmokat, de reggel végiggondoltam őket, és rögtön jött a többi. Amúgy 10. voltam.

2016. szept. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Minden éjjel emlékszem az álmaimra és aki nem emlékszik rá az valószínű nagyon mélyen alszik
2016. szept. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Nálam változó. Van, hogy nem emlékszem egyáltalán, mit álmodtam, csupán a hangulata marad meg. Valamikor csak egy-egy álomképre, vagy egy álomjelenetre emlékszem, de az egész álmomat soha nem jegyzem meg.
2016. szept. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Újabban rögtön leírom (jegyzetként a telefonomba), ahogy felébredek, mert egyébként később elfelejtem, és már csak arra emlékszem, hogy álmodtam valamit, és reggel még emlékeztem rá.
2016. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
össze vissza pl.: van hogy felkelek és tudom hogy mit álmodtam vagy 10 perc mulva jut eszembe de ma például amikor már félálomban voltam még emlékeztem aztán mintha nem is álmodtam volna semmit és olyan dél körül a suliban eggyik óra közepén beugrott egy kép és onnan minden visszajött tehát össze vissza ;)
2016. szept. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!