Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Érdekes feszült álom volt ez....

Érdekes feszült álom volt ez. Mi a véleményetek az ilyesmi álmokról, ill. nektek volt ilyen hogy rabszolgaként kezeltek egy álmotokba?

Figyelt kérdés

Sok a feszültség rajtam mostanába, és ilyesmiket álmodok sokszor, és nagyon élethűen:


Megyek be dolgozni egy ilyen körasztalos gépre, ami két személyes. Úgy müködik hogy az első állomáson ráteszik az alapokat, majd az asztal körbe forgásával átküldik nekem, amit nekem a második állomáson össze kell szerelnem 14mp alatt, amire a gép is végez hogy rátegye a termék tetejét, majd kirakja az anyagot a ládába. Látom mindenki kedvtelen az előző műszakból. Az én munkatársaim mind idegesek. Közben én a 'békát' próbáltam arrébb tenni, majd mikor arrébb tettem a raklapokat is, megyek a géphez és látom hogy a gép kezelő felülete a korlátok mögött van ahova nem tudtam bejutni. Az egyik mérnököt (kövér bajszos) kérdeztem hogy ez mi hogy juthatok be oda mert én ott rakom össze az alkatrészt amit nekem küldenek. Látom a kolleganőmön hogy tiszta ideges és nem értettem még hogy miért, ezt követve szól nekem a bajszos mérnök hogy mi lesz már mikor kezdjük el. Aztán rájöttem hogy az egész gépet ahogy van átalakították, megmutatta a mérnök hogy hol a helyem. Átvitt a gép másik oldalára, és ott körülöttem csak üres tér volt, gondoltam hogy még oda is terveznek egy másik ugyanilyen gépet. Volt a gép előtt valami nagyon kemény műanyag hozzáépítve a géphez, meg felül valami lyuk mindkét oldalon. Kérdeztem a mérnököt meglepetten hogy ez itt micsoda ez a műanyag izé. Hogyan férek ettől oda? Erre lenézően azt mondta hogy az a széked, bele kell feküdni, a lábadat meg fölemeled és beleteszed abba a lyukba hogy ne essél ki. Próbáltam elérni az alkatrészt fölfele nyújtózkodva hogy összerakjam a terméket, de valahogy föl volt rögzítve úgy hogy alig lehet elérni, a mozgásomat alig bírtam koordinálni mert fejtetőre szerelték az egész gépet, gondolták hogy úgy gyors lesz, és így nekem is hanyatt fekve kellett volna dolgoznom, úgy hogy a lábam egyenest fölemelve, a kezemet meg kinyújtva hogy elérjem a dolgokat. Az egész ahogy el volt rendezve kényelmetlen volt, mert a mérnökök és a felsőbb vezetők a darabszámot akarták, nem foglalkoztak semmilyen formában a dolgozó egészségével és kényelmével. Szóval a rugó kiesett a kezemből állandóan amit bele kell rakni a termékbe. Idegességembe valahogy megrugdostam a bajszos mérnököt hogy figyeljen már rám hogy ezt hogyan gondolják, mi ez a fa$Nság, és ha a dolgozó 8 órán keresztül itt hanyatt fekszik lóg le a feje arról a kényelmetlen székről, a lába meg fel van tartva egyenest a levegőbe kinyújtva, később agy vérzése is lehet, de nem érdekelte egyik felső vezetőt sem. Mondtam neki hogy vagy vissza állítják az egészet úgy ahogy volt hogy normálisan a földön dolgozunk kényelmesen állva, vagy ha úgy van rendesen ülve, vagy engem többet nem látnak ebbe a gyárba mert nem fogok robotot csinálni magamból, aki élete végéig ilyen rabszolgagépben fogja végezni. A mérnök rám morgott valamit gúnyosan nevetve.. én meg megfogtam a táskámat és semmi szó nélkül kimentem a gyárból, és felébredtem úgy hogy a fejem lógot le az ágyról :D ...


Csak a véleményetekre vagyok kíváncsi. Meg ha Te is álmodtál ilyesmit megoszthatod velem. :)


2016. szept. 1. 14:36
 1/2 Catlin válasza:
Szerintem a fejjel lefelé dolog abból jött hogy le lógtál az ágyról :D amúgy valószínűleg a sok stressz miatt álmodtál ilyet ^^
2016. okt. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, hát azóta kimerültem teljesen a körülöttem lévő idióta főnököktől is.. Már inkább maradtam és itthon vagyok másfél hete. Fontosabb az egészségem, mint az hogy hajtsanak és beleszakadjak a melóba. :)
2016. okt. 5. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!