Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentett ez az álom?

Mit jelentett ez az álom?

Figyelt kérdés
Van egy kör alakú üdülő hely, ahol már többször is nyaraltunk. Ott voltam álmomban, a legfelső szinten voltam, a folyosó szélétől lépcső ment lefelé. Elindultam rajta, és a 3-4-edik foknál jártam, amikor megbotlottam, akkor vettem észre, hogy a lépcső véget ér, és egy átverés. Fenékre estem a legalsó fokon, és nem felmentem, hanem végig feküdtem rajta. Nagyon csúszós volt, meg mintha valami erő folyamatosan taszított volna lefelé. Segítséget kértem, ami elég későn jött, akkorra már erőt vettem magamon, és felmásztam azon a kemény 4 lépcsőfokon :D Nem mertem fel sem kelni, mert féltem, hogy leszédülök, a kezem még mindig izzad. Felnyújtottam az egyik kezemet, megakadt a körmöm valamiben, és felhúztam magamat. Később megjött a segítség, és lecsesztek, hogy miért nem vártam meg őket... xd Erre van valakinek valamiféle ötlete, hogy mit jelenthet?
2016. okt. 3. 21:12
 1/2 anonim válasza:
Nincs semmilyen jelentősége
2016. okt. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

lol :D

Kör=világmindenség szimbóluma, pont a legszentebb omen

Üdülö=pihenés

Legfelsö szint=sikerek, még-elérhető állapot, boldogság

lépcsőn lefelé menni viszont tanulást jelent, nem pedig fejlődést. A többi csapdát jelent, ahonnan sem kimászni, sem szabadulni nem tudsz. Ezt észrevéve egy ideig nem tudsz tovább haladni, szinte kényszeritve leszel de megoldásodra segitség vár. Szédülsz és izzadsz azt jelenti nagyon rémisztő lesz, és fárasztó, hosszú. Uu körmödön fogva felhúzni magadat nagyon jó jel, és gyors fejlődést mutat, magad oldod meg a problémát még a bajban. Ezt mások is észreveszik, ritka dolog és rejtett mégis irigység kiséri. majd kiderül :)

2016. okt. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!