Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban legyilkoltam a...

Álmomban legyilkoltam a családomat. Van jelentése?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy leszúrtam anyukámat, majd a tipegő húgommal is végeztem. Este volt már, hátramentem a kertbe, ástam egy hatalmas gödröt és eltemettem őket. A sír helyét levelekkel próbáltam befedni. Apukám megtalált a kertbe, de nem sejtett semmit. Bejelentettük az eltűnésüket és éltünk tovább. Majd 10-15 év múlva kiderült valahogy (erre sajnos nem emlékszem) és életem végéig a börtönbe rohadtam.

Nagyon megrémített, mert mindennél jobban szeretem a családomat, nem adnám őket semmiért. A másik, hogy egy pókot se tudok bántani...sose voltam erőszakos gyerek. Nem néztem ilyen filmet, főleg nem mostanában és nem is gondoltam soha olyanra, hogy megölök bárkit is. Miért álmodtam ilyet?



2016. okt. 7. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs
2016. okt. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenre képesek vagyunk. Bármennyire brutális vagy perverz. Egyszerűen tudni kell nemet mondani és nem elmenekülni. A kérdés a kiért vagy miért?
2016. okt. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 egybaba ***** válasza:
50%

Minden álomnak van jelentése. Pontosan az hogy a vágyainkat és a félelmeinket álmodjuk meg. Kicsit át kell fogalmazni persze. A Te álmodnak több jelentése is van ebből a szempontból. Félsz hogy ártasz a családodnak. Félsz elveszíteni őket. Félsz bűncselekményt elkövetni.

Egyszóval jó ember Vagy :)

Az álmod üzenete, pedig az , hogy szeresd a családod ahogy tőled telik, kerüld a bűncselekményeket - ami nem lesz nehéz. Ha elgondolkozol picit megérted az álmaid üzenetét. Egyszerűen csak át kell fogalmazni más szavakkal.

Álmodj szépeket

2016. okt. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanúgy nincs, ahogy annak sem, hogy ÁLMODBAN életfogytos lettél.
2016. okt. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Neked Harmadik külön :)

2016. okt. 8. 10:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Először is 100%-ban egyetértek "egybaba"értelmezésével.

Gondolatait folytatva:


Minden emberben lakik,egy "Hitler",de tudatunkkal azt-többé,kevésbe hatékonyan-uralmunk alatt tartjuk.

Amikor a tiédhez hasonlókat álmodunk,pszichénk figyelmeztet ennek a Hitlerkének a jelenlétére,hogy felkészültek legyünk.

Bejelentkezése,-azt gondolom-olyankor szokott történni,amikor agresszivitásunkra volt(van)okunk,de azt-nagyon helyesen-nem hagyjuk megnyilvánulni.Az álom,egy kockázatmentes hely,ahol kárt nem tehetünk.

Azt nem tehetjük meg,hogy egy varjú ne repüljön el felettünk,-akár le is pottyantson minket-de azt igen,hogy fészket rakjon a fejünkön.


Szórd szíved szeretet kincseit szeretteidre,s élvezd azt!

2016. okt. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Karenjeans87 ***** válasza:
Elfojtott érzéseidet, álmodban éled ki. Lehet, hogy túl sokat várnak el tőled, nagy rajtad a nyomás. Nem hárul rád sok felelősség? Túl nagyra teszed a mércét, s túlságosan meg akarsz felelni másoknak. Félsz a sikertelenségtől, tökéletességre törekszel. Néha magadra, is gondolhatsz,te is lehetsz boldog.Az álom arra utal ideje változtatni, beszélni a családoddal, hogy neked is szükséged van boldogságra, s fogják olyan szorosan a gyeplőt!
2016. dec. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!