Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelent? Gyáltaln jelet...

Ez mit jelent? Gyáltaln jelet valamit?

Figyelt kérdés
Egy autóban ültem. NEm tudom ki vezetett, olyan volt mintha magától menne, Egy hosszú azt hiszem kacskaringós úton gurulhattam. Ugye általába az út mellett fák szoktak állni, de ez egész más volt. Nem fák álltak a helyükön, hanem sírok. Sírkövek... ÉS úgy álltak az egyik oldalukon. Mind fehéres színű volt. Az összes sír közül egy ami felé közeledtem egyre inkább ragyogott. Nagyon szépen ragyogott. ÉS ennyi lenne az álmom, legalábbis amire emlékszem.

2016. okt. 11. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Hat en holnap temetek valakit szoval lehet h az en szemszogembol almodtal ja es elfelejtettem mondani h kocsival megyek is ismerosom fog vezetni ja es estefele szoval a sirok is ragyogni fognak a reflektorban. :) de am nem tudom biztos lehet valami jelentese, csak az a lenyeg h megtalald az uzenet lenyeget ;)
2016. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!