Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelenthetett?...

Ez az álom mit jelenthetett? Napi szinten eszembe jut, főleg mostanában.

Figyelt kérdés

Van egy párom akivel 3 éve vagyunk együtt. Az édesapját sajnos nem ismerhettem mert 2010-ben agyvérzésben halt meg. Amikor fél éve voltunk együtt akkor az apja megjelent egy álmomban de akkor még egy képet sem láttam róla, fogalmam sem volt hogy néz ki (azóta láttam képeken és nem nagyon hasonlított). Pár hete elmondtam az anyósjelöltnek ezt az álmot, hogy mi történt benne. Leírom nektek is.

Az történt, hogy bementem a bejárati ajtón a barátommal, az apja ült az ágy szélén majd felállt és kifejezéstelen arccal, szó nélkül nézett rám, de ő az álmomban egy fiatal férfi volt, talán 30-40 között pedig 60 évesen halt meg. Ahogy ezt elmondtam és leírtam a környezetet, a párom anyukája rám nézett és azt mondta, hogy a helyszínt úgy írtam le amilyen a régi házuk volt. És meglepett mert amikor ezt álmodtam gyorsan elmondtam a barátomnak és ő is ugyanezt mondta!

Bánom, hogy nem ismerhettem az apját, bár amúgy sem éltek együtt mert elváltak sok évvel ezelőtt. Azóta nem álmodtam vele, pedig szeretnék. Főleg azért mert nem mosolygott rám, nem köszönt és nem csinált semmit csak nézett.

Ezt lassan 2 éve álmodtam de még mindig tisztán emlékszem rá és az utóbbi időben mondhatni minden nap eszembe jut. De miért? Mit akart ezzel üzenni? Vagy csak tudtomra adta, hogy tud rólam? De miért így reagálhatott rám?


2016. okt. 21. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
épp eltávon volt a Mennyországból és a felügyelőangyala engedélyt adott, hogy megnézze a fia menyasszonyát.
2016. okt. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem is csinalt semmit vagy mondott valamit?
2016. okt. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Annyi volt, hogy felkelt az ágyból és csak nézett rám. De se mosoly, se grimasz se semmi.
2016. okt. 23. 17:42
 4/4 anonim ***** válasza:
hat, ez igen kulonos. remelem lesz meg alkalmad vele almodni, ha szeretnel. akkor mindenkeppen torekedj ra, hogy beszelni tudjatok kicsit.
2016. okt. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!