Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem hagy nyugodni. Mit jelent...

Nem hagy nyugodni. Mit jelent ez a kissé bonyolult álom?

Figyelt kérdés

Néhány ember felgyújtott valamiért egy irodát és bent égtek azok, akik ott voltak. A gyújtogatók a szellőzőrácson keresztül a mosdóba, majd az udvarról a csatornába menekültek (azért mondom t/3. személyben, mert semmi szerepem nincs benne). Valami rendőrség féle keresi őket, de nem valódi rendőrök, mert ezek le is lőnék őket. Épp azt beszélték, hogy valamivel el kellene oltani a tüzet. Néhányat el is küldtek, de visszatérve mondták, hogy a tűz már rég nincs jelen. Miközben a megbeszélés folyt a gyújtogatók rossz irányt választottak és pont oda lyukadtak ki, ahol a rendőrszerű emberek voltak. Fölnyitotta a csatornafedelet az egyik és meglepve látta, visszazárni sokkal nehezebb csendben - visszarántotta és futásnak eredtek, nyomukban a rendőrök, meghalloták.


Itt vettem át a helyet és én is futottam, elbújtunk egy fal mellett, de a sok hülye mellém állt és feltűnt a "tömeg". Lövöldözésbe kezdtek, én elfutottam, addig lefoglalta őket, hogy mindenki másfelé futott. Egy közeli iskolába értem. Azt gondoltam, itt biztos nem fognak keresni.


Elvegyültem, épp valami beosztás volt. 10-11 éves gyerekek voltak, fel se tűnt egy 22 éves. Nagyon meglepett, hogy mi alapján. Zsidók és cigányok alapján. Ez a kettő az osztályterem szélén, illetve a sarokban ülhet csak, pad és szék nélkül. Engem pedig zsidónak osztottak be (nem vagyok az). Még szégyenérzetem is volt. Aztán valamelyik órán (talán magyar (ironikus, nem?)) felkaptam a vizet és kimentem, becsapván az ajtót. Kimentem az udvarra. Este volt és ott volt a nagymamám, nem tudom, mit keresett ott. Kérdezte, mi újság, ő se járna ilyen helyre. Visszamentem és később fel is álltam, felálltam a padra, hatalmas balhét produkáltam. Mondtam a tanárnak, hogy húzzál haza a p#cs#ba, nincs rád szükség. A szünetben elkapott és mutatott egy verset XXI. század költői címmel, amit állítólag én írtam és puszta jóindulatból "kijavította", fel is olvasta (gúnyosan). Azt ecseteltem a versben, hogy az összes tanár a taknyán csúszva fog távozni innen. Rímelt is, hatsoros versike volt. Összegyűrtem, neki dobtam. Közben lementem a lépcsőn, leértem, észre is vettem, hogy egy csomó gyerek magányosan áll magában, egyiknek sincs egyforma haja, ami érdekes volt. Rájöttem, hogy nem is volt véletlen az odakerülésem (sötét a hajam), kellett egy kamu domináns vezér, akiből mártírt csinálnak és a többi se fog próbálkozni látván a következményeket. Tehát egyáltalán nem is lőttek volna le. Valami genetikai kísérleteket végeztek az alapján, hogy mi az, ami a "tisztákat" nem pusztítja el, de a többit igen. Én el akartam szökni, és láttam azt is, hogy mások is próbálkoztak és a hullájuk kint hever, felnőttek is, gondoltam tanárok lehettek. Fejlövést kaptak, az arra járó fosztogatók pedig még a kabátjaikat is lerángatták. Aztán jött a kamu rendőrség, ami az elején volt, és visszavittek az irodába, amit felgyújtottunk. Bejött néhány ember és faggatózni kezdtek, hogy mi történt az iskolában, kinek mondtam el, mivel gyújtogattunk, illetve ki követte el. A néhány társamat is behozták. Megmutattam a gyufát, amivel gyújtogattunk. Tiszta pánikban voltam már, meggyújtottam és rájuk dobtam, majd elszöktünk a szellőzőrácson keresztül, és már kerestek is. Ismét lecsapta a társam a csatornafedelet (én alul álltam), futásnak eredtünk és ott lett vége az álomnak, ahol az elején átvettem az "irányítást". Tehát végig én voltam az, aki gyújtogatott.


Mindenképp meg kellett osztanom, mert akkora baromság. Mit jelent?



2016. okt. 29. 08:03
 1/6 Domaházy Ákos válasza:
Ez bizony jelent valamit. hogy nem hagynak.békén téged! A sötétség rád borítja a rossz álmokat a fajdalmasakat kívánj magadnak szebb álmokat!!!!! ne ilyenek legyenek. E hagyd magad semmilyen formán pozitívan gondolkodj változtass eleteden.
2016. okt. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
A tudatalatti rasszizmusod vetült ki az álmodra, erősen pszichopata vonásokat mutatva. Kérlek a saját magad és környezeted védelmének érdekében keress fel mielőbb egy pszichológust.
2016. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs azzal, ha utálod a cigányokat, mivel nálunk az iskolában csesztették elég rendesen a tanárokat.
2016. okt. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2- es válaszoló: lehet, hogy egy zsidóhoz van szerencséd:-D
2016. okt. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4es válaszoló: Lehetséges amit írsz; kérdező cigány vagy zsidó felmenőkkel rendelkezik, nem tud róla, de tudat alatt kivetül álmára. Azonban a pszichopata vonások megkérdőjelezhetetlenek, ezzel szükséges szakemberhez fordulnia.
2016. okt. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ez nem egy álom hanem három.

minden helyszín külön álomnak minősül egymástól független szimbólumokkal.


És nem jelent semmit

csak ha ismétlő szimbólum van benne.

2016. okt. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!