Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent? Mit üzenhet nekem?

Mit jelent? Mit üzenhet nekem?

Figyelt kérdés
olyan szemellyel almodtam akit regebben nagyon kedveltem de nem tudtam megkapni a baratnom nem tudta hogy en erzek iranta valamit es o megkapta.. ez rosszul esett viszont ok mar nincsenek egyutt es nemis tudott arrol hogy nekem aza fiu jelentett valamit. honapok ota nem beszelunk teljesen semleges lett nekem. na es vele almodtam.. nagyon jo volt erezhettem hogy az enyem es ah leirhatatlanul boldog voltam akkor.. de nem tudom mit jelent ez mikor egy olyan szemellyel almodom azt amit regen szerettem volna vele de mar nem, es egykor jelentett valamit de mar nem. tanacstalan vagyok.. nem tudom mit akar uzenni az almom
2016. nov. 3. 21:59
 1/4 Ozmium42 ***** válasza:
Az álmod azt jelenti, hogy tini vagy.
2016. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
😂😂😂 koszonom a segitseged, nem kellett volna
2016. nov. 3. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet szülni kíván a tested és minden alkalmat újra értékel ennek elősegítéséhez.
2016. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vágyakozás vágyálom
2016. nov. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!