Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj velem? Valaki tapaszt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Valaki tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés

Manapság már a 12-13 éves gyerekeknek "komoly" kapcsolataik vannak, mindenkinek totál természetes, hogy mit és hogyan csinálnak. Én 15 éves vagyok (lány), és sokan vannak körülöttem, akik mondjuk 15-16-17 évesen már folytatnak ilyen kapcsolatot. Miért van az, hogy ha tetszik is egy fiú, vagy vonzódom hozzá, amint szóba kerül, hogy akár lenne valami, olyan szinten bepánikolok, hogy még jó ideig nem akarok semmiről hallani. Nem cseszekedés, nem szórakozok senkivel, csak amikor arra kerülne sor, szó szerint annyira pánikolok és taszítok el mindenkit... nem értem. Valakivel volt már ilyen? Most még annyira nem zavar, de lehet, hogy.később nem lesz ez így jó...

15/L



2016. szept. 28. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem normális amit érzel. 15 éves vagy hova akarsz sietni? Csak azért mert vannak páran körülötted akik nagylányosat játszanak még nem kell beállnod a sorba. Eljön majd az idő, hogy lelkileg is felnősz egy kapcsolathoz.
2016. szept. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van. 12-13 évesen szerintem legtöbbeknél ez nem arról szól ,hogy komoly kapcsolat komoly és mély érzelmekkel. Egyszerűen így elhitetik másokkal ,hogy ők mennyire nagyok. Eljön az idő amikor majd úgy érzed ,hogy készen állsz komoly kapcsolatra. Felesleges elsietni , vagy belemenni egybe amiben nem vagy biztos.
2016. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Velem is pont ez van. Gondolom ilyen a személyiségünk, majd jön egyszer valaki, akit nem akarok reflexből eltaszítani...😄 15/l
2016. szept. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!