Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban leszedáltak. Mit...

Ensam skog kérdése:

Álmomban leszedáltak. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Szokásos szürreális álom volt ahol varjú focizott egy pocokkal egy panzio mellett. Majd bementem a panzio konyhajaba ahol beszelgettem de a következő pillanatban egy ágyra fektettek ahol csöveken keresztül valamit adtak es kezdtem elszédülni. Próbáltam mondani, hogy nem engem kell műteni de mindegy volt. Ami fura hogy pillanatok alatt a semmibe kerultem.Nem tudtam mozogni nem ereztem semmit es a gondolataimban sem tudtam beszelni egyszerűen csak voltam. Majd hirtelen felkeltem ugyanabban a pózban ahogy az almomban lefekudtem es teljesen kipihent vagyok. Nem akarnak a szemeim leragadni. Megnéztem a pulzusom de azon sem latszott hogy zaklatott lennék mert a szokasos nyugalmi volt mikor felkeltem. Mi lehetett ez?

2016. dec. 23. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem álmdban történt, hanem a pufok ufok!
2016. dec. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy azok voltak. Mi értelme lenne. De azért köszi a választ.
2016. dec. 23. 10:47
 3/6 Duenna ***** válasza:
Az asztrálsíkon, vagyis a negyedik dimenzióban történt veled valami. Amikor álmodunk, akkor a lelkünk kilép a testünkből, átkerül az asztrálsíkra (a 4. dimenzióba), és ott események történnek velünk. Sokan vannak, aki tudják irányítani az álmukat, ezt úgy hívják, hogy tudatos álmodás.
2016. dec. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindig tudom irányítani az álmom és bármikor feltudok ébredni ha akarok. Most fordult elő először, hogy ez nem ment. Nem én irányítottam. Köszönöm a választ.
2016. dec. 23. 14:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem igazi álom volt,hanem féléber fantáziálás.(Nem kizárt a tudatmódosító szer hatása.)
2016. dec. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Itthon voltam. Nem használok semmi ilyet. Köszönöm a választ.
2016. dec. 24. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!