Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Csak komoly valaszt kerek, ha...

Csak komoly valaszt kerek, ha nem hiszel benne/nem erdekel kerlek porgess tovabb! Lehetseges az hogy valaki tud uzenni nekem almomban?

Figyelt kérdés

A volt baratommal almodom honapok ota (gyakorlatilag miota szakitottunk). Picit eretlen volt hozzam, en meg tul komoly hozza, job mindkettonknek igy, nem akarom felmelegiteni a kaposztat, es o sem ha jol tudom.

A konkret prolema az anyuci szoknyaja vs. osszekoltozes volt amugy. Nem vagyunk joban, nem tartjuk a kapcsolatot.


Almomban olyanok tortennek, hogy pl. egy helyen tartozkodunk, o elindul egy lannyal valahova, de visszaszol, hogy varjam meg, nemsokara jon. Vagy pl egy autoban ulunk( nem tudom hogy alakult ki a helyzet) es elmegyunk egy felkesz haz mellett, o meg mondja hogy itt az egyik lakast fogja megvenni.

Vagy a szulei gyozkodnek almomban hogy adjak neki egy kis idot, meg ot is, hogy lepjen, mi lesz ha tul keso lesz kibekulni.


Valaki tudna mondani valamit miert lehet ez?


**Csak komoly valaszt kerek, ha nem hiszel benne/nem erdekel kerlek porgess tovabb!**



2016. dec. 18. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Az alapveto kerdesedre a valasz, hogy nem lehetseges az ilyen. Persze te ezt nem vagy hajlando elfogadni, es csak azt vagy hajlando valasznak tekinteni, ha azt mondja valaki, hogy igen, lehetseges. De akkor is ellent kell mondanom neked. Azert almodsz rola, mert a srac foglalkoztat meg. Viszont ne feledd, nem o jelenik meg az almodban, hanem az altalad elkepzelt jellem, ugyanis a te agyad krealja az alomkepet a meglevo adatokbol. Nem az a kerdes, hogy mi van a sraccal, hanem az, hogy neked min jar a kobakod. Talan azon gondolkozol, ha a srac megkomolyodott volna, akkor szivesen megprobalnad vele megint? Felsz, hogy tul keso lenne kibekulni vele. Miert merult fel egyaltalan ez a felelem benned? Hiszen nem akarsz vele kibekulni, de megis rajta agyalsz...
2016. dec. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Túl sokat foglalkozol vele, engedd el, ne foglalkozz vele, és elmúlnak ezek az álmok. Ez egy kör, éjjel vele álmodsz, nappal azon jár az eszed miért. Este ezek miatt rola álmodsz, reggel megint azzal foglalkozol, h miért álmodtál vele újra... így tovább
2016. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem akarok kibekulni vele, ez nem az a szitu ahol egy atbeszeles vagy valami megoldana barmit is, egyszeruen nem vagyunk egy emeleten... Nem is leszunk mert en nem birok egyhelyben tiprodni mig neki ez az elet.. a megszokott,a biztonsagos...

Mikor felebredek es emlekszem meg az almomra nem ertem hogy hogy ezt most miert... de aztan nem agyalok rajta, nem gondolkozom es nem beszelek rola, szerintem ha massal latnam sem akadnek ki, inkabb megnyugodnek (mondjuk lehet ez elesben maskepp alakulna elso sokkra )...

2016. dec. 18. 22:00
 4/6 anonim válasza:
63%
Ezeknek nincs jelentősége. Olyan nincs hogy az álmodban üzennek neked, olyanról viszont sokat olvastam hogy hogyan lehet elérni hogy megjelenj másnak az álmában, viszont ahhoz a másik félnek is tudatosan azt kell tennie elalvás előtt amit neked, tehát megbeszélitek. Mivel itt ilyenről nem volt szó, ezért a feltett kérdésre a válasz, nem, nem üzent neked az álmodban.
2016. dec. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem állt készen. Lehet szakítás s pár hónap elindította őt emberré válás útján. Keresd fel, nézd meg mizus vele.
2016. dec. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Komoly valasz: nem.
2016. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!