Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez? Mostanság...

Mit jelenthet ez? Mostanság rávagyok ezekre a betörős dolgokra kattanva

Figyelt kérdés

Mostanában sokszor betörős dolgokat álmodok, hogy pl otthon alszok betörnek és nem tudom, hogy mit csináljak.

Múlthétan volt olyan hogy alvás közben úgy kelek fel, hogy a kutya ugat kaparja a szoba ajtóm, visítozik és mászkál valaki kint.

Ekkor teljes mértékben azt hittem, hogy betörő(azt hittem egyedül vagyok otthon) és aztán nagy félelmemben kimentem NAGYON idegesen hangosan ordibálva hogy ki van itt és (albérlő volt) és majdnem rámentem az albérlőre. Ez megtörtént!!

Ma is alig tudok aludni mert hallottam kintről hangokat de (remélem:O) nincs is itt senki.

Előre is köszönöm a válaszokat!



#álom #betörés #megtörtént egy része de nem ő volt hanem albérlő
2016. dec. 26. 04:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon fèltesz a házban, vagy magát a házat mert sok energiádba került. Teljesen èsszerű a válasz, mert a fèlelmed valószínűleg nem tudatos.
2016. dec. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos a sok diós és mákos tekercs meg a karácsinyi filmek. Csak viccelek. Valószínűleg bekattant, hogy nem tudod megvédeni magad egy ilyen helyzetben, az hogy mi indította el, az albérlő motoszkálása vagy a Reszkessetek betörők kopaszának fogvillantása, az nem érdekes. A lényeg, hogy valószínűleg nem érzed magad biztonságban.


Lehet tényleg betöréstő félsz, lehet az utcán félsz, lehet attól félsz aki veled lakik. Számos oka lehet, attól is függhet, hogy milyen környéken laksz, milyen biztonságos ajtód, zárad van, mióta laksz együtt a lakótársaiddal, történt-e valami változás a házban, a környéken, veled, a lakótársaiddal. Különböző esetekben máshogy lehet megoldani.

2017. jan. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!