Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok minden egyes...

Miért álmodok minden egyes éjszaka hülyeségeket?

Figyelt kérdés
Folyton egy adott pályaudvarról álmodok, lekésem a buszt, nem tudok találkozni a barátommal vagy egy boltba vagyok ahol kétségbe vagyok esve mit kell venni, vagy kutyák támadnak meg, szellemek vannak a házban, jelek az égbolton.. összefüggéstelen marhaságok.. ma pl azt álmodtam, hogy csináltam egy terhességi tesztet és vérrel jelent meg a 2 csìk.... állandóan ilyen hülye álmaim vannak. Nem hiszek ilyenekben, hogy jelent valamit de már kezd idegesíteni.. ja és mindnek ugyanaz a feelingje mintha egymás folytatásai lennének.. amúgy 1 éve stresszes vagyok, nem minden oké az életemben... ki akarok kerülni egy közösségből illetve menekülök.. és az álmokban általában azon az adott helyszìnen vagyok ahol a közösség is.
2016. dec. 28. 08:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Már meg is válaszoltad, a stressz miatt van. Az agyad éjjel is foglalkozik a problémáddal és belekeveri az álmaidba a feszültséget, a bizonytalanságot. Ha sikerült megoldanod a problémát akkor elmúlik, bár lehet hogy időnként elő fog fordulni mert azért nyomot hagy az emberben ha valami már 1 éve nyomasztja. Remélem sikerül megoldanod.
2016. dec. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

folyamatos a helyzeted ezért folyamatos az üzenet.


Lefekvés előtt legalább 2 órával már ne egyél. Az javítani fog.

2016. dec. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!