Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom? Aki...

Mit jelenthet ez az álom? Aki tudja mit jelent, kérem írja meg! SOS.

Figyelt kérdés

Az egyik tanárommal(aki mellesleg az osztályfőnököm), akit nagyon szeretek(nem úgy) és aki közel áll hozzám vele álmodtam egy teljes éjszakán át. Leírom amire emlékszem. Volt, hogy közben felébredtem, de amikor visszaaludtam, megint vele álmodtam csak mást.

Először azt álmodtam, hogy férjhez megy, holott már régen házas,gyönyörű fehér ruhában volt, és ott volt az egész osztály, mi szerveztük az esküvőt.

Utána pedig egy piknikkel egybekötött évzáróval álmodtam, ahová Anyám is eljött és próbáltam lerázni, hogy beszélni tudjak még a tanárral. Akkor az osztálytáram Anyukája és az osztálytársam aki elkezdett iszonyú hamisan énekelni elterelték Anyám figyelmét az úgymond szökésemről, hogy megkeressem a tanárt. Az iskola folyosóján, ahol mellesleg mozgólépcső is volt, a valóságban azonban nincs, ott találkoztam az igazgatóhelyettessel, aki megkérdezte, hogy kit keresek,amikor megmondtam,közölte,hogy okos nő. Akkor megkérdezte, hogy szomorú vagyok-e, azt feleltem, hogy nem, de kéne??(nem értettem a kérdését mert kitűnő lettem). Aztán futottam rohangáltam, hogy megkeressem, de sehol sem találtam,utána felébredtem.

Ezután karácsony volt, de ezúttal az iskola át volt alakítva palotává. Szintén mindenáron meg akartam keresni az említett tanárt, de az összes többi tanár feltartott, velük kellett teáznom, aztán az egyik tanár elkezdett dicsérni, utána meg még valami olyasmire emlékszem, hogy az egyik tanárnak, akit nem ismerek, de nagyon kövér volt, beleültem az ölébe, de nagyon kellemetlen volt.

Az utolsó pedig egy hétköznap volt, nyoma se volt a palotának. Itt is szerepelt a tanár csak itt másképpen, elkezdtem vele bunkózni, meg hülyéskedni. Aztán egyszer eleredt az orrom vére(Nekem nagyon sokszor vérzik az orrom) és leküldött a védőnőhöz, de panaszkodott, hogy tegnap is ez volt, és hogy mennyi munkát adok neki. Amikor leértem, kiderült, hogy nincs a védőnő, hanem ma kivételesen angol orvosok látják el az embereket. Mikor bementem két kicsit sötétebb bőrszínű férfi fogadott, egy olyan helyem, ahol televolt műszerekkel, amik eddig nem voltak ott. Megkérdezte milyen gyakran vérzik az orrom és mikor vérzett utoljára, mondtam, hogy tegnap. Megkérdezte, hogy van-e valami olyan csövem ami a torkomon keresztül jön és elszívja a vért az orromból, mondtam, hogy nincs, erre azt monda nyissam ki a szám nem kell ezt szégyelni, mondtam neki, hogy nincs ekkor elhitte. Azt mondta, hogy nem akarok-e iyet, mert milyen hasznos meg minden, akkor ki tudna írni erre a kisebb műtétre, mondtam, hogy nem szükséges köszönöm, ekkor elállt az orrom vére, amit meg se próbált kezelni, és felírt valami 30 valamis szemcseppet, amit nem igazán értettem, de elindultam a terembe ugrándozva és lóbálva a receptet, hogy nekem ilyenem is van és milyen menő vagyok. Nagyon vártam már, hogy elújságoljam az osztályban, hogy mit kaptam. Ekkor felébredtem.

Ha az segít 14 éves vagyok és az említett tanárral nagyon jó kapcsolatba vagyunk, sokat szoktunk beszélgetni, tudja az összes titkom.

Nagyon fontos lenne, hogy tudjam ez mit jelent!!!!!



2012. júl. 9. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
ÉN TUDOOOOOM! semmit :-(
2012. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell minden álomba belemagyarázni mindenfélét. Különben is ha jelent valamit sokszor csak utólag derül ki, hogy mit. Erre nincs írott szabály, hogy akkor ez most ezt jelenti az meg azt.
2012. júl. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pár mondatot elolvastam. Majd még olvasok tovább, és ha végeztem akkor írok véleményt is jó?
2012. júl. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Az nagyon jó lenne, köszönöm, nagyon kedves vagy.
2012. júl. 9. 16:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Húúú jól megkavartad te!

No először is, az esküvő azt jelzi, hogy bennfentes viszonyban vagy az illetővel (ha egyszer hivatalos vagy rá ugye). Viszont ebből valószinűleg az adódik, hogy néhány osztálytársad nem nézi ezt jó szemmel, ezért van az, hogy bújkálsz álmodban a többi ember elől, hogy vele találkozhass. Kicsit mintha valamiféle bűntudat is jelen lenne emiatt. Aggódsz is, hogy más veszi át az osztályt, és ő már nem tanít tovább. (Vagy esetleg ballagasz vagy más okok miatt stb.)


Az orrvérzéses epizód valamiféle sulival kapcsolatos erőlködésre, túlhajtásra utal. Egy kicsit mintha különcnek is éreznéd magad.


Ezek alapján azt tanácsolnám, hogy vegyél vissza egy kicsit, lazíts.


Az nem derült ki számomra h lány v fiú vagy, ezért szexuális szempontból nem megyek bele fejtegetésbe. Majd más biztos benyög valami ilyesmit úgyis.

2012. júl. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szep hosszu, elolvastam, megfejtettem, jelentese:

semmi


Tovabbi szep napot

2012. júl. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden álom hordoz vmilyen üzenetet, úgyhogy az nem igaz, hogy semmit sem jelent. Az 5-ös hozzászóló már sokat megfejtett a jelentésből, én még csak annyit tennék hozzá, hogy a palota és a mozgólépcső azt jelentheti, hogy fontos számodra az iskolád, vagy az, hogy az iskolának sokat köszönhatsz majd célod elérésében. A többi tanár, akik hátráltattak téged, azok az emberek, akik hátráltatni akrnak téged célod elérésében.
2012. júl. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!