Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam h rákos, vagyok...

Azt álmodtam h rákos, vagyok féltem aztán anyu elmondta h ahugom az és csontvelöt kell adnom. Kicsi volt álmomban mint most lányom. Nagyon géltem. Azrán kiderult h cisztám van muteni kell halál félelmem volt láttam h mutenek. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2016. dec. 28. 11:57
 1/4 anonim válasza:
Semmit. Az alom az eloze napi,heti, havi filmekbol, tvbol es gondolatokbol all ossze. Jelentheti azt hogy felsz a raktol. Azt is hogy sok dr house-t neztel vagy hogy maga a betegsegektol altalanossagban, esetleg valahol lattal valamit ilyen temaban. Ne felj az egvilagon semmit nem jelent az alom .en arra keltem felt hogy azt almodtam hogy fel robbant a hutonk es a labam cafatokra szakadt szet:D valoszinuleg ehes lehettem almomban
2016. dec. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. dec. 28. 17:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a félelmeid vagy emlékeid kivetülése. Én is álmodtam már régen is magamról / családtagjaimról szörnyűségeket, szívműtétek, eutanázia, műtétek, stb., de még egyik sem jött be szerencsére.
2016. dec. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. dec. 29. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!