Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez alom?

Mit jelent ez alom?

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyen kerdes van, de ilyen furcsat nem almodok mindennap es nagyon erdekelne mit jelent.


Egy lakasban voltam, ami elvileg az otthonom volt. Anyum otthon volt (o nem lakik velem) es a noverem is (o sem lakik velem), a szokasos csaladi idill volt nalunk, anyum sutott fozott, es ez altalaban jo erzessel tolt el. (Hogy torodik velem) En a szobamban eppen szamitogepeztem, az ablak elott volt a gep, es ejszaka volt, a varos olyasmi volt mint Budapest. Eppen kineztem,amikor lattam egy autobalesetet, az egyik ember remegni kezdett a foldon, rosszul lett, es rajott valami roham. Es bar mar kijottek hozza a mentok es probaltak megmenteni, en elfordultam, mert rosszul esett,sokkolt. Mire visszaneztem,mar eltunt valoszinuleg elvittek. Annyira kiakadtam, hogy enis elmentem otthonrol. Nem koszontem el a csaladomtol, beszalltam egy furgonba, ahol volt ket baratom, es egy ismeretlen lany, es felhangositottam a zenet,amennyire csak lehet. Gyorsan es orultem vezettem, Es egyszer hirtelen csak egy haz tetejen voltam, ahol eppen mar esni keszultem, persze nem akartam, csak mar sehogy se tudtam visszalepni, hallottam, hogy a barataim kiabalnak, hogy vigyazzak meg hogy mentsenek meg. Ereztem ahogy zuhantam es arra gondoltam, hogy nem szabad igy meghalnom. De leesetem a foldre es csak ilyen placcs hangot lehetett hallani. Az elejen eros volt a fajdalom, aztan elmult hirtelen, minden feherre valtozott es csak en voltam ott. Annyira bevoltam panikolva, hogy nem halhatok meg, minden aron visszaakartam jonni, ekkor mondtam valamit, amire nem emlekszem. Es visszatert a tudatom, kezdett visszajonni a valodi vilag, es eszembe jutott, hogy nem johettem volna vissza, mert leestem es nem szeretnek toloszekben visszaterni. Visszatekerodott a halalom a placcsolasig, es feleszmeltem, hogy minden igaz, amit eddig gondoltam a halalrol. ( ezt nem tudom elmagyarazni,de mintha ismertem volna mindent rola) felkeltem es az arcom fel volt dagadva, tiszta ver volt az egesz, az arcom szovetei szetvoltak esve, mozgott rajta a bor, es ha egy kicsit is beszelek valoszinuleg leszakadt volna az egesz, annyira csunya latvany volt. A barataim hangjat kozben vegig hallottam, mikor a feher vilagban voltam, es azt kerdeztek, most meghalt? Aztan amikor felebredtem nagyon orultek, hogy megis elek.Hazasiettem es anyumek mar aggodtak mi tortent velem. Eljott hozzank az exem is (akivel most elek) es azt mondta, hogy annyira aggodott, hogy ezek utan nem tudna nelkulem elni es csak velem szeretne lenni. Kesobb kijott ket nyomozo, akik minden lepesemet kovettek, es irtak rolam, a csaladom persze beoltotta oket, es ok meg nekem panaszkodtak, nekem is adtak egy papirt, ha valami valtozast veszek eszre akkor irjam le.



2016. dec. 26. 07:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Ui: teljesen valosagos volt mintha megtortent volna vagy mintha egyszer megtortenne.
2016. dec. 26. 07:53
 2/3 Katagi válasza:
Lehet egy figyelmeztetés talán - de nem vagyok álomfejtő -arra, hogy az élet egy pillanat alatt megváltozhat. pl. meghalhat az illető. Az, hogy a családod veled volt, azt jelentheti, hogy a szeretetkapcsolatok fontosak az életben. Én nem hiszem, hogy afelé kellene elmenned, hogy "egy másik életedben" történtek meg veled ezek a dolgok.
2016. dec. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy olyan valosagos volt, mintha megtortenne.
2016. dec. 26. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!