Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek a további álmok?

Lordgivemysign kérdése:

Mit jelenthetnek a további álmok?

Figyelt kérdés

Az elsö álom az arról szól hogy mint ha mennék gyorsan kocsival az uton vagy valamivel ami gyors és hirtelen oda érek egy épülethez ami iskola volt és az oldalfalaánál egy játékbaba van vagy egy könyv ezt így 2-3x álmodtam de utána volt egy olyan álom ami tovább tartott amibe már bent voltam az iskolánál és köd volt és kiabáltak valamit hogy gyilkos meg ilyenek és elöttem egy baseball ütös csávó szaladgált.


A második pedig az hogy egy futoszalagon vagyok sivatagos területen és amikor a futo szalag végére érek akkor egy csomo roncs meg egyéb hulladék vesz körül ez is nagyjából 2x álmodtam.


A harmadik pedig az hogy egy ilyen 18-19századi kastélynál vagyok és be akarok menni az épületen nagy orák vannak

Esetleg valaki tudja hogy mit jelenthetnek vagy hogy mért álmodtam ezeket töbször?



2016. dec. 30. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
uram atyam téged meg szált a sátán meny el paphoz és kiüzi belölled !
2016. dec. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nyílván:DD

Amugy bocs mindenkitöl a rossz helyesírásért és a meg fogalmazásért!

A vélasszokat várom

2016. dec. 30. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!