Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek ennek az álomnak...

Szerintetek ennek az álomnak mi volt az értelme? MIt jelenthet, veletek volt már ilyen? Pls help

Figyelt kérdés

Hát ilyen fura össze vissza álom volt, de egyébként a zombi apokalipszisről szólt (left 4 deados zombik voltak benne), és ugye én voltam a túlélő, aki egyedül volt és ugye keresgéltem, meg a házakba is bementem, aztán olyan hirtelen képszakadás, és egy papír-írószer boltba kerültem, ahol nagyon venni szerettem volna, ilyen Hanna Montana noteszt, díszes tollakkal. De olyan érzésem volt, hogy lehet nem tudom majd kifizetni, ezért szerintem órákig ott álltam és nézelődtem, végül megvettem. Az emberek semlegesek voltak. Ez után újabb képszakadás, és én gyilkoltam az embereket, zombiként (az aminek ilyen hosszú nyelve van) és olyan béna zombi voltam, egy embert se tudtam elkapni xd, helyette mindig kinyírtak. Nagyon valóság hű volt :O Utána újabb képszakadás, és most nagyon furán fog hangzani xd de az egyik zombi konkrétan... megerőszakolt, a fürdőszobámban xdd a kádban..

ez után újabb képszakadás, és a szobámban kerestem pókokat. Mert féltem hogy belém másznak. találtam is és utána tényleg a számból ki jött egy x(.


na az álom ennyi lenne. Viszont! Most, nem rég Reggel történt az hogy nyitom ki az ajtóm, és egy k.r.v.a nagy barna pókot pillantok meg, aludni!! Én meg mondom, jesszusom, valóra válik az álmom xd Tesóm meg erre beordítja, röhögve természetesen, " Juj, ne hogy a zombis is valóra váljon :?D " . Szóval most kissé meg ijedtem xd, a szobám minden szegletét átnéztem, és le rovarirtóztam. És annak is lőttek , hogy ma mennyek bárhova :D pedig tudom , hogy nem lehetséges. De mondjuk kitudja? Nem szeretném megkockáztatni a zombival való találkozást is, Elég frászt kaptam attól a rohadt póktól, ami ugyan úgy nézett ki , mint az álmomban volt! Egy szürke háromszög volt rajta. xd


Nyugtassatok meg, hogy nem válik valóra... Ez nagyon durva volt :D


Veletek volt már ilyen? Hogy valami valóra vált az álmotokból? Szó szerint?


18/L



2016. dec. 31. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Tisztelt Ifjú Hölgy!


Jogos az aggodalmad. Én személy szerint NETFÜGGŐSÉGRE gyanakszom.


Szeretettel javaslok valamilyen más hétköznapi elfoglaltságot a számodra.


Üdv: 42/N

2016. dec. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Zombi rajongó vagy. A fèrjed is egy zombi lesz majd. Ès pókokat fogtok tenyèszteni. (Csak viccelek)

Az elso valaszolo mar felallitotta a diagnozist.

2016. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sok volt a TWD.😉
2016. dec. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!