Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van értelme ennek az álomnak:D...

Van értelme ennek az álomnak:D? Velemejy?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srac, legyen nost xy. Szóval álmom kilenckor kezdődött.Elmentünk muzeumba az osztályommal ahol volt egy srác, akit nem ismertem. Végig szemeztünk mert nagyon nagyon tetszett. Pontosan ugy nezett ki mint xy. Aztán miután kijöttünk a múzeumból odajott hozzam es nyakmba borult. En nem ismertem álmomban de mivel nagyon helyes volt (xy pkspls):D szoval nagyon jolesett hogy megolelt ezert viszonoztam a tobbiek keg csak neztek hogy ez meg miafaszt csinal? Igy kerdeztem a sracot hogy hogy hivnak? Valasz: lea.

Ekkora failt... (Amugy nem ismerek leat) megnezem a pofijat es mar nem is tunik annyira xynnak. Sot egesz ugy nez ki mint egy lany moszmar. Nembaj, gobdoktam baratok még lehetünk mert amúgy egész jófej volt. Elmentünk sétálni Leával és meséltes h van mjnkája( am 12 éves volt) egy játszóházban folgozik és szívalajú háztartási kekszeket ad el. (Amúgy tényleg nem szivok meg semmi:D) Aztán ott állt egy részeg faszi akit lea eljezdett kővel dobálni. Aztán futnink kellett a ficko elol aki persze kergetett. Futottunk es rohogtunk. Lea kikapta a keuembola telom es lekanyarodott mondta h kezdodik a muszak a jatszohazban. Egyedul futottam tovabb de alabam a doldhoz ragadt mjnden lepesnel . Aztán rájöttem hogy már nem is kergetnek. Ránéztem az órámra hátha még időben vagyok (fél tizenegykor talim volt) de már negyed tizenkettő múlt és a telóm se volt nálam. ((Am mikor ezt álmodtam reggel tényleg talim volt es felriadtam h lekesem)). Gyorsan beszaladtam a játszóházban elvettek leáról a telóm aztja



Véége :3



2016. dec. 27. 22:56
 1/1 anonim ***** válasza:
ez azt jelenti, hogy érthetetlen az egész...
2016. dec. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!