Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az alom? Ket...

Lany 34 kérdése:

Mit jelenthet ez az alom? Ket ejjel almodtam ugyanarrol a vizrol ami alit es nem tiszta . Egyuk ejel uszok bene felve. Masik ejel mast kuldok bele hogy atszalitson nekem a partra valamit

Figyelt kérdés
2017. jan. 2. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
nehéz leírni, de még így is érthetetlen...
2017. jan. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"a vízről,ami alit" Az micsoda?
2017. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A viz ami alot viz nem folyik....csak rosszul irtam....a tegnap ejjel megint ezt almodtam mar 4 szer es kivancsi lenek mit jelent uszok de felek uszni felek hogy fuladok bele mar alig birok uszni benne
2017. jan. 3. 19:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudjál, de a kérdésed a néprajzos gyűjtők idős alanyainak sztorizására emlékeztet.

Tedd már meg azt az apróságot, hogy újrafogalmazod ezt a néhány mondatot.

Ne miattam, közös kincsünk, a magyar nyelv kedvéért.

Köszönöm

2017. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na idehalgas te barom segfej....eliszor is siettem es elirtam nem mindenkinek csak annyi a dolga hogy a netet buja es kerese a helyesirasi hibakat gondolom egy haditokkant lehetsz...ga nem tudsz a kerdesre ertelmes valaszt adni akor szopjad ki ....eleg magyariasan megfogalmaztam ???ha nem akor kapsz meg egy turat!!!!jo magyar fogalmazast cenzura nelkul
2017. jan. 4. 14:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyesek azt hiszik csak magyarorszahiak lehetnek ezen az oldalon apum olasz anyum magyar sokan meg enyire sem irnanak.....es romaniabol vagyok es csak az irjon aki normalis valaszt ad mer kotekedokre nincs szuksegem ....nemreg volt halal eset is a csaladomban ezert vagyok kivancsi mit jelent az almom....
2017. jan. 4. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!