Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? (lent)

Mit jelent ez az álom? (lent)

Figyelt kérdés
már három napja azt álmodom h egy gonosz féri elől kell elmenekülni és mind a három álom más körlümények között történt más helyszinen mit jelent ez? 15/L
2010. máj. 4. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

"menekülés: játékos elme, emberi karikatúra"

Tessék!

:DDD

2010. máj. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ennek az álomnak a jelentése az, hogy Te a saját félelmeid elől menekülsz. Nézz szembe a számodra félelmetes dolgokkal és az álom is meg fog szűnni. Ez a probléma bármely körülmények között előjöhet. Vagy ha most úgy érzed nincs semmi ilyen jellegű dolog, akkor viszont valami nagyon nyugtalanítja a lelkedet. Próbálj megoldást keresni, hogy többet ne üldözzön. Remélem tudtam segíteni!
2010. máj. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Azt jelenti hogy a negyedik napon az utcán el kap egy pedofil.A többire szerintem te is rájössz.
2010. máj. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

11:41-nek:


Azért nem kéne ilyeneket mondanod egy 15 éves lánynak! Főleg, ha ilyen h*lye vagy.

2010. máj. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11.41, az igekötőt az igével egybe írjuk, ha az ige előtt áll. Különösen, ha ilyen ostoba választ ad valaki, feltételezhetően humornak szánva, legalább a helyesírás legyen hibátlan. Gondolkodtál már azon, hogy a fekete humorral vigyázni illik, mert nem tudhatod, miképpen csapódik le a másikban?
2010. máj. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat tudtatok segíteni elfogok gondolkozni pár dolgon és van olyan dolog amitől tartok..vagy is inkább nyugtalanít:S

11:41-nek pedig a vicceidet tartogasd másnak aki kiváncsi rá

2010. máj. 4. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!