Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok hetente egy...

Miért álmodok hetente egy volt szerelmemről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy nektek volt már olyan hogy régi szerelmekről álmodtatok heti szinten?

A történet a következő:

Megismertem egy srácot még jó pár éve, őt éreztem a "nagy Ő"-nek, természetesen neki nem én voltam.Több volt mint barátság,másfél éven át volt köztünk valami..de járás nem lett belőle.

Lassan 3 éve nem is beszélünk, mert összevesztünk.

Igazából azóta nekem van már más kapcsolatom, lassan 2 éve együtt vagyunk, több mint egy éve együtt lakunk, ezért is zavaróak ezek az álmok számomra hogy heti szinten 1-2x álmodok erről a srácról.

Igazàból nem rossz álmok ezek, boldog vagyok az álmaimban de inkább már csak felzaklat.

Néha megnézem a facebookját meg elgondolkodom hogy mi volt régen, mi lehet vele de akkor is furcsa hogy ilyen gyakran előfordul az álmaimban..

A mostani kapcsolatomban voltak nehézségek, most kezd rendeződni a dolgok, ezért is furcsa hogy most jött elő ilyen sokszor ezek az álmok. Régebben is álmodtam róla, de max havi 1-2x...

Aki volt hasonló helyzetben az mit tett? Mivel magyarázta ezt az egészet?



2017. jan. 5. 12:18
 1/1 Muzsi Attila válasza:

nem vagyok ebben én sem szakértő, de valószínű a szerelem miatt álmodsz rendszeresen a régi szerelemről. A szerelem olyan, hogy nem veszi számba a másik fél viszont szerelmét. Szerintem ha fájdalmas is, de egy bizonyítéka annak, hogy élsz és rendben vagy.A szerelmek -szerintem- lehetnek párhuzamosak, sokoldalúak, szóval nem úszod meg könnyen. Nincs recept arra, hogy ettől az érzelemtől megszabadulj. Ez megint jó is meg rossz is. A kérdés az, hogy azzal akivel élsz, ha erre rájön, hogy reagál.

Sajnos (vagy szerencsére) egy régi szerelem bármikor újra kitörhet, bármennyire igyekszel azt valamilyen mentális gyakorlattal elűzni azt...

Lényegében: zajlik az élet.

A gond: társadalmilag nem tudjuk még elfogadni, hogy több emberbe tudunk egyszerre szerelmesek lenni, mert még mindig tulajdonként tekintünk rájuk és azt szeretnénk, hogy garantálva legyen hűségük. A szerelem viszont nem ezen szűk keretű fogalmak közt fogan és éli életét...persze tévedhetek...:-)

2017. jan. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!