Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolatban élek már évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élek már évek óta, és mindig a "volt szerelmemről" álmodok és rajta gondolkozom. Miért?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a párom és boldogok vagyunk eggyütt, de állandóan egy 4-5 éves plátói szerelemről álmodozom. Már rég nem gondoltam rá de vele álmodtam és ilyenkor egésznap ő jár a fejemben. Ez elég régen volt és semmi nem volt köztünk de tetszettünk nagyon egymásnak szerettem és talán lehetett volna viszonyunk de nem lépett ő se,és én sem. Nem engedte a korkülömbség és a körülmények. Mivel iskolás voltam és ő meg tanár de mindig beszélgettünk,oda jött hozzám mindig mindenhol figyelt ha látott messziről rám köszönt,üzengetett,megdícsérte a hajam az öltözetem stb.. Nem értem hogy miért van ez hogy évekkel ezelőtti b.a.r.o.m.s.a.g.o.n. emésztem magam.Hogyan csináljam azt hogy ne gondoljak rá????? Mái napig köszön ha meglát stb.. Mit csináljak??
2016. jan. 26. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmit......

A tudat alattid vágyik valamire amit nem kaphatott meg....ennyi.

Nekem is volt egy tini szerelmem akivel nem feküdtem le, pedig minden porcikám kívánta. 20 éve volt és mégis álmodok Róla és elképzelem milyen lehetett volna.....

2016. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Igen igazad van eggyetértek. Majd kiheverem valahogy. De nagyon rossz hogy még ennyi idő után is ezen gondolkozom.
2016. jan. 26. 11:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem kell komolyan venni,főképp hogy akkor még csak iskolás voltál!!!!


Én is évente 1x álmodok régi szerelmekkel,olyanokkal is,akikkel beteljesült volt.Nincs ezzel semmi baj.

2016. jan. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is jártam így tanárcsajszival, de ott csak külső szexuális vonzalmam volt, dee eaz nagyon... De az mindenkinek lett volna aki látta "behajolva"...
2016. jan. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!