Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy megöltek,...

Azt álmodtam, hogy megöltek, részletesen lent. Mit jelent?

Figyelt kérdés

Pár hete volt egy álmom, ami eléggé izgalmasan kezdődött. A kormány emberei egy város lakóit bezárták egy épületbe, és katonákkal akarták megöletni mindet. Én is köztük voltam. Szabadon mászkált mindenki az épületben, a tehetősebbek bezárt szobákat kaphattak. Közben a katonák járkáltak mindenfele, és ölték akiket találtak. Volt egy lány, aki a legjobb barátnőm volt az álomban (én is lány vagyok), vele jártuk az épületet, majd betörtünk egy olyan bezárt szobába, megöltük az ott levőket, és elvéve a fegyvereiket elkezdtük megölni a katonákat, hogy megmentsük az embereket. Jól ment minden, amíg be nem sötétedett, és nem láttunk szinte semmit, nem voltak villanyok. Egy másik szobába akartunk betörni, hogy éjjellátókat szerezzünk, be is jutottunk, üres volt. De azután egy katona észrevett minket, bejött és zsákutcába szorított minket (akkor már nem volt fegyverünk). A barátnő eltűnt utána, legalábbis a figyelmem már csak a katonára szegeződött. Olyan elmebetegül vigyorogva rám szegezett egy pisztolyt, és én nem is számítottam arra, hogy le fog lőni (nem tudom miért), de megtette. Az emberek szerint a léleknek van egy bizonyos helye az ember testében, ott a mellkas felé, azt hiszem, pontosan ott lőtt át. Valamiért az álmomban is arra gondoltam, hogy "most átlőtte a lelkem". Szép lassan estem a földre, közben láttam pár embert felém futni, és mondták, hogy tartsak ki, meg ilyesmik, de nem tudom kik voltak, homályos volt minden. Van egy fiú, akit szeretek, miközben haldokoltam csak rá tudtam gondolni, semmi más nem érdekel már. Szinte jól esett meghalni, magam sem tudom miért (miután felkeltem is, olyan elégedett voltam ezzel az álommal). Tisztán emlékszem, hogy az utolsó mondatom ez volt: "Szeretlek *fiú neve akit szeretek*." Utána felébredtem.

Csak így hetek után gondoltam, hogy kiírom, nem viselt meg különösebben, talán azért, mert kalandos volt a történet. De kíváncsi vagyok, hogy van -e valami jelentősége.


2017. jan. 12. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:

haldokoltál, de nem haltál meg - nem tudjuk azt álmodni, hogy meghaltunk. Ennek oka van, és biztos. Azt ,hogy mintha .. és figyelni a hatást, azt lehet.

Az álmok jelentőségét csak az álmodó tudja megfejteni (vagy egy jó pszichiáter sok-sok időráfordítással - el lehet gondolkodni, az életedben ezek mit jelentenek

2017. jan. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 ébredtem már arra, hogy megfulladtam, de valószínűleg gyakori álom lehet a halál. Miért gondolod, hogy álmodban nem halhatsz meg?
2017. jan. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mert hirtelen felébredsz - mint ahogy te is írtad
2017. jan. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!