Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Dobermannokkal álmodtam, mit...

Dobermannokkal álmodtam, mit jelenthet? (részletesen lent)

Figyelt kérdés

Sétáltam egy mezőn amikor egy barna Doberman hátulról közeledett leült és ugatott (úgy mint Őrző-védőnél aki esetleg nem tudná http://www.youtube.com/watch?v=CPgfHR_NLro 4:15től ahogy az Orosz fekete terrier ugat)

Én álltam és nem mozdultam,mert tudtam ha megmozdulok akkor megtámad.Aztán előről is jött egy fekete Doberman leült elém és ugatott.Nem mozdultam.De annyira nyugodt voltam és nem féltem.Elég sok időnek tűnt aztán fütty szót hallottam és a kutyák ott hagytak engem.Meg fordultam és oda mentem a gazdihoz.Majd megsimogattam a 2 kutyát.

Tegnap néztem egy Doberman tenyésztő oldalát.Szóval a Dobik onnan jöhettek :)


2013. szept. 10. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ezt egy pozitív visszajelzésnek gondolnám hirtelen. Gondold végig, mit jelképezhet számodra a kutya például. Téged ugattak a kutyák, vagy inkább figyelmeztetni akartak valamire? Nekem józan paraszti logikával nézve úgy tűnik abból, hogy azt mondtad, tudtad, hogy ha megmozdulsz, megtámad, hogy itt te voltál a "betörőnek vélt" személy, akit figyelmeztetett, hogy ha megmozdulsz, megtámad, de amíg nem, addig nem kell félned tőle, addig csak a szája nagy.

Lehet, hogy egy ébrenlétben is ellenségesnek vélt helyzetet jelez, mármint a kutya valamelyik ismerősöd lehet, aki úgy érzékelte, ártani akarsz (betörő), ezért elkezdett ugatni (pl. veszekedni veled, vagy fenyegetni, hogy ha bármit teszel ellene, akkor visszavág), te viszont nem tettél ellene, és egy idő után megbékélt. A Gazdi jelenlétében megsimogatás ez esetben egy békésebb állapot, amikor már tudja, hogy nem vagy fenyegetés, akkor már jóban van. Az is lehet, hogy ez a személy (vagy akár személyek) egy harmadik embert akar védeni, akinek nem akarsz ártani, de ő azt hiszi, hogy igen, és hűséges hozzá, ezért védeni akarja, és figyelmeztetni arra, hogy "betörő jön". :)

Szóval nézz körül a környezetedben, és próbáld meg valós személyekkel, vagy akár fogalmakkal behelyettesíteni a kutyákat (pl. hűség, agresszivitás, vagy amire asszociálsz róluk), és össze fog állni a kép. Minden, ami megjelent az álmodban, egy jelkép, és azt jelenti, ami eszedbe jut róla, amit neked jelent. Ha félsz a kutyáktól, akkor a kutya félelmet testesít meg, ha a hűség mintaképének tartod őket, akkor hűséget jelentenek, ám ha egyébként hűséget jelentenének, de az adott álomban rettegsz, akkor az adott álomban értelemszerűen a rettegés jelentést kell figyelembe venni, és így tovább. Írd le nyugodtan egy papírra azt, ami az első gondolatod a különböző képekkel, jelenetekkel kapcsolatban, kulcsszavakkal dolgozz, az segít a megfejtésben.


Ja igen, és bár múlt időben írtam az egyik példát, meglehet, hogy tényleg megtörtént az eset, és lehet, hogy csak meg fog történni, és ez a figyelmeztetés, hogy inkább ne mozogj, és akkor majd rendeződik a probléma. :)

2013. szept. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a hosszú és kimerítő választ! Érdekes dolgokat írtál,el gondolkodok rajta mindenképpen!!

Ha esetleg rájövök vmire akkor írhatok neked?? hátha te másképpen látsz egy-egy szitut :)


Nem félek a kutyáktól,nagyon szeretem őket főleg az erősebb félelmetesebb fajtákat.Értem a testbeszédüket így nem támadott meg soha egy kutya sem.Ha kóbor ebbel találkozom akkor is látom,hogy mit akar,mindig határozott és nyugodt vagyok bármilyen kutya jelenlétében :)

2013. szept. 10. 15:14
 3/3 A kérdező kommentje:
a kutyák nekem a hűséget,barátot jelentik
2013. szept. 10. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!