Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Ilyen...

Mit jelent ez az álom? Ilyen részletesen ne álmodtam még.

Figyelt kérdés
Nagynéném szólt, hogy ha van kedvem, akkor elvisz Mátraszentistvánra síelni, mert megy takarítani az egyik balatoni nyaralónkba a vendégek után, ami Fonyódnál van. (Télen???) A sípálya Fonyódtól D-re volt, odaértünk, majd megálltunk egy erdei útnál. Én bementem kipróbálni a pályát, de nem rendes sílécekkel, hanem ilyen ki rövid talpakkal. Aztán visszamentem a kocsihoz, hogy hozzam a rendes léceket, majd mondta a nagynéném, hogy akkor majd holnap jön értem. Montom itt alszok?? Erre azt mondta hogy igen, én meg kértem tőle még 5000 Ft-ot mert nem volt nálam annyi, hogy kifizesem a szállást. 500-asokban odaadta. Bementem, síeltem egy keveset, majd mentem a recepcióra hogy kérek egy szobát, erre mondták hogy mind tele van. A csávó telefonált valamit, és mondta, hogy menyjek vele, mert van egy üres. Úgy vettem észre, mint ha le se szarna. Ezek után egy múzeumszerű folyósóra kerültem, nagy ajtókkal, és bevezetett egy szobába, ahol egy bőrfotelbe ültettek, elkérték a pénzt. Én odaadtam 16.000 Ft-ot ami a pénztárcámban volt, erre a nő visszaadott 5 Ft-ot, aláírtam a papítokat. Kaptam ajándékot, 5-6 gépfegyverlőszert (WTF???), és egy tollat, ami elektromos volt, ha megnyomtam a tetején egy gombot, lehetett váltani hogy kéken vagy zölden fogjon. Mindezek után bementem a szobámba, észrevettem hogy vannak ott számítógépek, mármint minden lakosztályon. Nálam ült valaki az egyik gépnél, és gyakorikérdések oldalon válaszolt szerelem-szex kategóriában. Ekkor felébredtem.
2012. jan. 8. 17:25
 1/1 anonim válasza:
...és ha nagyanyámnak kereke volna, gurulna...
2012. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!