Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megtetszett a suliba egy...

Megtetszett a suliba egy lány, ennyire gyorsan, és vele álmodtam. Ez mit jelenthet? (részletesen beszélek a dologról hogy azért érthető legyen. )

Figyelt kérdés

Pár napja egy 7.-es lányt ismertem meg. eddig is ismertük egymást de nem nagyon voltunk baráti kapcsolatban, azonban pár napja volt egy egészségkommunikációs dolog az iskolában, amire ő is jelentkezett, és ott csak hülyéskedtünk meg viccelődtünk stb, és kicsit de csak egy kicsit jobban megismertük egymást, és nagyon jó volt vele hülyülni picit, és szeretném jobban megismerni, de nagyon félénk vagyok, meg hát ballagunk ugye és na... de eltértem a tárgytól.. Nahh szóval. A lány tetszik nekem, kinézetre is, és személyiségre is. pedig alig ismerem őt.. és tegnap este vele álmodtam, méghozzá azt, hogy a suliban vagyunk, az udvaron, és hogy odajön hozzám, köszönünk egymásnak, én ő kezet akar fogni velem, és meg megfogom a kezét és megcsókolnám (a kezét), és elmosolyodik és azt mondja hogy ne hülyéskedj már, és elfordul és elkezd lassan futni, és én is mellette ugyan úgy. aztán felébredtem. ez azért lett volna mert tetszik nekem? vagy van esetleg valami más oka?


válaszokat előre köszi.


2015. jún. 5. 18:24
 1/2 anonim válasza:
Woaw....amm nincs okod félénknek lenni,vagy talán úgy érzed nem ér meg egy esélyt? Ismerkedjetek össze jobban,ha tudod derítsd ki hogy ő is érez irántad valamit ( pl: barátnőktől) és ha igen...mi áll az utadban? A vele álmodás számomra kissé szokatlan :D de ez talán csupán azért van mert, elvakított a szerelem....elsö lenne?
2015. jún. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hááááát.. nem igazán az első.. mostanság eléggé olyan vagyok hogy könnyen beleszeretek a lányokba... de nem tudom miért :/ úgy érzem mindig, hogy ő lesz az igazi, de.... nem tudom :/ amúgy de, megérne egy próbálkozást, sőt, többet is, de nem nagyon ismerjük egymást, és nem is vagyok a szépek szépe, meg ő kalandos, íjászatra jár, ért egy jópár dologhoz, én meg inkább a programozásban vagyok otthon, és szerintem őt nem nagyon érdelik az ilyen dolgok mert facebookot sem használ meg semmi ilyesmit, jobban szeret barátaival bicajozni meg stb..... eléggé félénk vagyok és visszahúzóckodó.. az utóbbi időben a hormonok miatt eléggé megváltoztam, ezt a barátok is észrevették, és már azért nagyobb a szám meg nem vagyok annyira félénk, de azért nem bírnék odamenni hozzá, és 2 szónál többet mondani neki: szia, mizu? ... ezt ismételgetném csak.. :D egyszerűen amikor a közelében vagyok gyorsabban ver a szívem, elpirulok, elkezdek izzadni, és olyan mintha szurkálna valaki / valami... egszerűen nem illünk egymáshoz.. ő szép, okos és bátor, én meg pont az ellenkezője.. neki nagyon sok barátja van akikkel együtt tud lenni, nekem meg van max 7.. azok is olyanok hogy... hát igen.. :/ és engem alsóban folyton piszkáltak meg minden és ez is betesz még :/ de ne értsd félre, nem vagyok 200 kg kocka :D :D
2015. jún. 5. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!