Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? (lent)

Mit jelent ez az álom? (lent)

Figyelt kérdés

A valóságban úgy van, hogy osztálytársammal 7.25-kor találkozok a fagyizó előtt, és együtt megyünk onnan suliba.

Álmomban az volt, hogy 7.30-kor keltem, és bnőm hív, hogy hol vagyok, és mondtam neki, hogy mindjárt megyek. Elköszönt és én is, de még mielőtt letehettem volna, egy idegen csaj beleszólt, már nem emlékszem mit, és miután a csaj elhallgatott ilyen.. fura dallamok játszódtak le a telefonnba, mint amilyenek a horrorfilmekben vannak.

Kiszaladok a házból, és rohanok a fagyizóhoz (ami két sarokra van tőlünk) és út közben az kattog a fejemben, hogy paranoiás vagyok.

Odaérek a fagyizóhoz, amiről kiderült, hogy fodrásszalonná alakult, bemegyek, és ott van bnőm, és beszárítják a haját, mellette még két osztálytársam, akikkel jóban vagyok. Az egyikük meséli, hogy milyen jó volt szombaton a buli. Kiderül, hogy nincs is ma suli, és hogy bnőm nem hívott fel, mert a telója otthon van, mert lemerült.

Tökre beparázok, hazamegyek. Belépek a kapun, és bátyám kijön az ajtón lila felsőben. Aztán egy hasonmás is mögötte. A hasonmáson van egy deszkás sapka, és ugyanolyan lila felsőben van. Mostmár érzem hogy becsavarodok.. ordítok apának, aki ott van a kertbeen :

- Apa hozz nekem egy phsziológust!

erre tisztán emlékszem.

a következő kép az volt, hogy egy pszhiológus csaj ül velem szemben kint a kertben. Megérinti a vállamat az egyik kezével, ezután a másik vállamat, az egyik csuklómat, aztán a másik csuklómat. egymás után.

- Most kihúzom belőled a gonoszt - és tényleg úgy éreztem, mintha kijönne belőlem. Hallottam valami kártyázás szerű hangot az ajtó mellől, erre mondom a phiszésnek, hogy hallok hangokat. Ezután a csaj, aki beleszólt a telefonba bejön a kapun, én pedig felugrok, és egy golyóstollal szurkálni kezdem az oldalát. A csaj nem vérzik, csak lyukak lesznek a bőrén, ezután ordítom neki, hogy haggyon végre békén, mire elfut, és békén hagy.

Újra leülök a nő elé, ő pedig mondja, hogy egy pohár miatt szállt meg a csaj.o.O

Ezután az villant be, hogy fekszek az ágyon, és előttem van egy pohár, amiben elvileg sör van. Mellette ült egy fekete hajú csaj, meg egy barna hajú is, ilyen.. boszokrányos cuccban. Megfogom a poharat.. ezután felébredtem...


Elég.. beteg álomnak tűnik..

amúgy a gonosz csajt csak én láttam, senki más.. még a phsziológus sem.


Bocs, hosszú, de remélem elolvassátok, és kapok válaszokat!


2010. máj. 5. 14:08
 1/3 anonim válasza:

Elég zavaros álom. De tudod az álom úgy alakul ki hogy az agy soha nem alszik. Mikor alszol akkor szelektál, az emlékek, történések, jönnek felszínre. Vagy akár filmet néztél és abból jelenetek. Vágyak, titkok amit magadban tartasz. És még sok mindent amit feldolgoz és így mindenféle álom jön létre.


Nekem volt kiskoromban egy álmom: Mindig azt álmodtam hogy a garázslejáróba lezuhanok (nem volt korlát). És egyszer valóban lezuhantam. Azután soha nem álmodtam ezt. Szóval a félelmem vezérelte ezt az álmot és mivel nem történt semmi bajom, már nem féltem és az álom is megszűnt.

2010. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szóval akkor félek attól, hogy paranoiás, vagy skizofrén leszek?
2010. máj. 5. 14:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos én ehhez nem értek, de annyit tudok mondani hogypihend ki magad! Túl sok emberrel találkozol az álmodban, és ( majdnem ) mind rosszat okoz ( barátnőd - felkelt, meg az a csaj). Látod az is utal arra hogy kimerült vagy, hogy zavaros minden, ráadásul el is aludtál.
2010. máj. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!