Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomban rendsze...

Mit jelent ha álmomban rendszeresen nekirontok a lőfegyverekkel rendelkező ellenségnek?

Figyelt kérdés

2017. jan. 18. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
azt hogy sok lesz a pc jatek
2017. jan. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ma azt álmodtam ,hogy románok és a' magyarok közt hátorú volt én kaptam egy fatusás AK-63 egy szuronyal optika nem volt ,meg asszem dob tárat kaptunk .

Egy kétéltű páncél járgányt . A románok tankjai kilötték a' testvéreim is benne voltak ,de mi tűléltūk és kimásztunk .


Ezek után egy másik tankot kaptunk ennek szinte semmi páncélja nem volt . Ekkór rádöbbentem ,hogy megfogok halni. Az ő tankjaik hatalmasak voltak .

Én pár románt lelöttem meg leszúrtam .

És vége volt felébrettem . A mi kocsijainkon fehér kereszt volt fekete kockában .

Martinak elmeséltem . XD És ő ezt mesélte :


,,

Miki ,én is álmodtam ilyet !

Te voltál valami elnök ilyen tányér sapkában meg diktátoros ruhában .

Az urál hegységbe AMD-kel meg tankokal menetelnünk kb háromszázan .

Orosz országnak üzentél hadat és a' hóban mentünk én voltama tank parancsnok a' löveg torony tetején és nem tudtam mit kell csinálni .


"


Én tudok lőni ,de rendesen betöltesz, felhúzod ,szét kapod és ösze rakod a' fegyvert ?

Vagy csak lősz ?

2017. jan. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kamu. ha unatkozol ba##szod, vidd ki a szemetet, sétáltasd meg a kutyát vagy nyalj pi##nát. Abból még nem történt baj, hasznos is és szórakoztató is.
2017. jan. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!