Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az...

Mit jelenthetnek ezek az álmok (öngyilkossági kísérlet, kettő helyetti légzés, csontváz)?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam az este, hogy a párommal mindketten csontvázak vagyunk de működik a légzésünk. A párom nem tudott lélegezni, én viszont kettőnk helyett lélegeztem, nagyon nehézkesen sokszor meg akartam fulladni, de az az érzésem volt, hogy ha megfullad a barátom akkor én sem akarok tovább élni..

A másik álmom az volt, hogy gyógyíthatatlan beteg lettem és a barátaim is, ezért öngyilkosok akartunk lenni, de az utolsó pillanatban mindig megálltunk, nem bírtuk megtenni.


Nincs még egy éve hogy apukám öngyilkos lett... én soha nem tenném mert tudom milyen érzés ez a családnak. Szerintetek ez mit jelenthet?

22/L



2017. jan. 24. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nem rossz az öngyilkossághoz való viszonyod,de van még mit tanulnod!


Az,ami édesapádat öngyilkosságba vitte,az elétről való hibás gondolkozása,s a válságkezelés rossz megoldása,a megfutamodás.

Ezt a rossz modelt élte meg előtted,és azt akarva-akaratlanul,de magadba szívtad.

Javaslom,hogy ezzel kapcsolatban(válságkezelés)sokat tanulj,hogy sohase kövesd abban édesapád rossz modeljét!(Olvass ezzel kapcsolatos könyveket,netes irodalmat,nézz ilyen filmeket,esetleg fordulj pszichológushoz,ha megteheted.)


Az álomról:


A csont,az ember váza,s a levegő,a szabadság,az élet alapfeltétele.A belsőrészek,mint a szív,a szeretet,a vese,máj,a megtisztulás szervei,s a gyomor a dolgok befogadásáé,stb.

Úgy tűnt ezek hiányoznak,vagy inkább úgy érzed hiányosak bennetek.


A gyógyíthatatlan betegségek,a külső körülményekhez való alkalmazkodás képességének hiányát jelképezi.

Nem én állítom ezt rólad,hanem az álom alapján,így érzed magadról,magatokról.


Az álmod figyelmeztetett,hogy sok dolgod van még az élet konfliktusai,krízisei,traumái feldolgozására való felkészülésedben!Kérlek,ne hanyagold el!

2017. jan. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Bocsáss meg ha elfogult vagyok, de leírom amit gondolok. Én keresztény vagyok és így nézem a világot is. Isten, aki az embert teremtette nem akarja hogy bárki elvesszen. Az álmodból is az látszik, hogy nem hagyná hogy az öngyilkosságot válaszd. Ha kicsit is felkeltettem az érdeklődésedet, nézd meg ezt a kis videót és adj egy esélyt neki:

https://www.youtube.com/watch?v=uypVy29Mjcw

2017. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. jan. 26. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!