Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mért álmodok ilyeneket?...

Mért álmodok ilyeneket? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az egyik éjjel a halott nagymammámmal álmodtam a következőt:

a lakásuk nappaliában feküdt egy asztalon halottan,mi meg körbeálltuk az egész család.És a boncmester(feltehetően az volt mert olyan volt a ruhája meg nem is ismertem..)megkérte apámat h vágja fel a mellkasát és egyik szervét rakja rá egy ezüst tálcára és vigye körbe...na és itt keltem fel sírva..:(


A másikat ma álmodtam:

van 3 kutyám és a legkisebbet(tacskó) a pincében apu meg akarta ölni..mindennel próbálkozott..adott neki valami löttyöt meg ki akarta törni a nyakát meg akarta fujtani..mindennel probálkozott én meg csak néztem és nem tudtam mit tenni csak sirtam meg sirtam...aztán lejött anyám és kiabált vele h hagyja már békén azt a kutyát és akkor abba hagyta ugyhogy meguszta a kis kutyám...na és itt keltem fel ismét sirva..


olyan rossz mert ilyen álmok után nem merek elaludni:(

szerintetek mért álmodok ilyeneket?:O


2010. máj. 6. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Félsz attól, hogy valamilyen barátoddal, vagy rokonoddal történik bármi rossz, és ezt az álmod így vetíti ki. Próbáld magad megnyugtatni azzal, hogy megbizonyosodsz, a szeretteiddel minden rendben van, és szerintem a halálfélelmeid megszűnnek. Remélem, tényleg így lesz :)


16/F

2010. máj. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csak nekem tűnt fel hogy mindkét esetben az apa a 'rossz'?

az elsőben neki kéne felvágni a nagymamát, és a szerveit kiszedni belőle.

a másodikban pedig ő akarta megölni a kutyát.


kérdező, nem veszekedtél mostanában apukáddal? jó a kapcsolatotok? lehet hogy köthető valami ilyesmihez az álmod.

2010. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem nem egyáltalán nem rossz a kapcsolatom apuval sőt sokkal jobb mint anyuval.
2010. máj. 13. 10:27
 4/4 A kérdező kommentje:
ÉS egyépként soha nem szoktam vele veszekedni...
2010. máj. 13. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!