Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ma reggelre azt álmodtam,...

Ma reggelre azt álmodtam, hogy egy ismeretlen fiúval járok miért?

Figyelt kérdés
nagyon helyes fiú volt lekéstem az utolsó buszom amivel haza tudok jönni és azzal a fiúval elmentünk vásárolni megvettem azt a ruhát amit úgy szeretnék majd a suliba találtam magam hittan órán (már általános iskola óta nem voltam hittanon 5 éve) körbe voltak a székek rakva sehol nem volt hely,csak a szerelmem mellett aki a valóságban is az oda ültem a tanár elengedett minket hamar. kint várt a fiúm csókoloztunk majd mondtam ,hogy haza kell mennem gyalog mentünk haza..hazakísért és már este volt a kerítésen kívül állt a fiu egy olyan házban laktam a szüleimmel ahol még kemence is van (nagymamám gyerekkorában itt lakott) a keritésen át átadott nekem a fiu egy sárga rózsát amin egy tükörtojást sütöttem reggelire XD nagyából ennyi mit jelnthet? miért nem ismerem azt a helyes fiút?

2017. jan. 27. 09:58
 1/3 anonim válasza:
Mèg ilyem rèszletes àlmot, jó ha ìgy emlèkszel. De azt kètlem,inkàbb csak elkèpzelzed. Szeretnèl egy baràtot,szeretnèl szerelmes lenni ennyi az egèsz.
2017. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez egész biztos,hogy álmodtam mindig ilyen részletesen emlékszem
2017. jan. 27. 22:34
 3/3 Fremy-chan válasza:
Feledd el azt, hogy szerelmes vagy, senki se szeret fogadd el. maganyos maradsz orokre!
2017. jan. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!